do kasy suma: 0,00 zł

10% na nieprzecenione produkty!
Wpisz kod DZIECKO
Rabat ważny do końca stycznia!

Rozwój dziecka

Kiedy zostaje się rodzicami po raz pierwszy, ale również będąc nimi już po raz kolejny, dokłada się wszelkich starań, by zapewnić maleństwu najlepsze warunki do życia i rozwoju. Nie zawsze jednak wiemy, jakie metody będą odpowiednie i najlepsze, dlatego warto czytać książki o rozwoju dziecka, które opisują rozwój ruchowy czy psychiczny niemowlaka i to nie tylko w pierwszych miesiącach jego życia, ale również w kolejnych latach. Tego rodzaju lektury są bogatą skarbnicą wiedzy, która pozwoli rodzicom lepiej spojrzeć na wychowywanie dziecka oraz poznać wiele ciekawych rozwiązań.

"Nie" z miłości, Jesper Juul "Nie" z miłości, Jesper Juul
Cena: 28,90 zł
zobacz więcej
Cud rodzicielstwa, Natuli Cud rodzicielstwa, Natuli
Cena: 37,00 zł
zobacz więcej
Dialog zamiast kar Dialog zamiast kar
Cena: 28,90 zł
szt.
zobacz więcej
Rozwój seksualny dzieci, Natuli Rozwój seksualny dzieci, Natuli
Cena: 34,00 zł
zobacz więcej

Książki o rozwoju dziecka, które warto mieć

Rozwój dziecka od 0 do 3 lat. Brazelton

Dostępne są różne książki, często w formie poradników, ale zawsze warto wybierać te, które są sprawdzone, rzetelne i polecane przez innych. Właśnie takie posiadamy w naszym asortymencie. Każda książka o psychicznym rozwoju dziecka została napisana z myślą o rodzicach, którzy chcą zaczerpnąć sprawdzonej wiedzy popartej doświadczeniem. Lektury o rozwoju mózgu dziecka to jedne z chętniej wybieranych przez rodziców poradników, gdyż są skarbnicą wiedzy o funkcjonowaniu oraz rozwoju świadomości dziecka w poszczególnych miesiącach życia malucha. Nie można także zapominać o prawidłowym rozwoju psychoruchowym dziecka, co również ma bardzo ważne znaczenie dla jego przyszłości.

Książki o rozwoju dziecka - skarbnica wiedzy każdego rodzica

Dostępne są również i takie książki, które pozwalają sprawdzić, jak wygląda sekretny język dzieci. Najpierw niemowlęta komunikują się z nami poprzez płacz, a inny jest płacz dziecka, gdy jest ono głodne lub ma mokrą pieluszkę, dlatego warto poznać niemowlęcy sposób komunikacji, aby lepiej zrozumieć potrzeby naszych pociech. Ponadto rozwój niemowlęcia jest ważny nie tylko w jego pierwszych etapach życia, ale również w następnych, gdzie kształtuje się system poznawczy.

W tego rodzaju książkach można sprawdzić, jak wydobyć ze swojego dziecka geniusza, jak go wspierać w odkrywaniu otaczającego świata. Książki o rozwoju dziecka opisują jego prawidłowy proces od narodzin, do dwunastego miesiąca życia, a czasami nawet do dwóch czy trzech lat. Są naprawdę użyteczne i posłużą przez wiele pokoleń, więc jest to doskonała inwestycja. Z taką książką każdemu rodzicowi będzie łatwiej zrozumieć, jak dorasta jego pociecha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl