do kasy suma: 0,00 zł
O nas

 

Kiedy urodził nam się syn, niewiele wiedzieliśmy o wychowaniu dzieci a rodzicielstwo stało się dla nas nieustającą nową przygodą. Każdy dzień był inny, czasem świeciło słońce, czasem wiatr przywiewał ciemniejsze chmury, ale wiedzieliśmy, że za nimi zawsze jest bezchmurne niebo. 

 

 

 Kontrastowy świat

Świat dziecka dla rodzica jest z początku czymś nieznanym… nam otworzyły się oczy i staliśmy się bardziej świadomymi rodzicami za sprawą potrzeby rehabilitacji syna. Wtedy to, na zajęciach, aby wspomóc jego rozwój polecono nam oglądanie czarno-białych obrazków. To wtedy zaczęliśmy szukać kontrastowych produktów. Nie było to łatwe... takich produktów w zasadzie nie było na rynku… I tak zaczęła się nasza przygoda… chcieliśmy, aby inni rodzice nie musieli już szukać, by mogli od razu wspierać rozwój swojego maluszka!

  Wspieramy rozwój Maluszków!

Zrozumieliśmy jak ważna jest wczesna stymulacja zmysłów Maluszków, że nasze Maluszki rodzą się geniuszami i od naszej wiedzy oraz poświęconego im czasu zależy jak wiele z tego geniuszu będą w stanie rozwinąć. 

Tak powstał sklep, z którego macie możliwość dzisiaj korzystać. Sklep gromadzący asortyment działający stymulująco na rozwój wzroku i zmysłów niemowląt już od pierwszych dni ich życia. Znajdziecie u nas
wszystko co kontrastowe: książeczki, karty obrazkowe, kontrastowe zabawki, maty do zabawy,
ale także tekstylia i ozdoby dziecięcego pokoiku, akcesoria do higieny, pielęgnacji i rozszerzania diety maluszka.

Cieszymy się niezmiernie, że nasz sklep budzi Wasze pozytywne opinie, że lubicie tu do nas zaglądać 😉

Stale poszerzamy ofertę o wiele pięknych produktów dla maluchów!

To dzięki Wam wiemy, że robimy coś istotnego, kochamy to i daje nam to siłę

DZIĘKUJEMY !!!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl