do kasy suma: 0,00 zł

Wspieraj z Nami rozwój Swojego Maluszka!

Miękkie piłeczki

Wielu rodziców, ale i osób im bliskich, często zastanawia się, jak dopasować zabawkę adekwatną zarówno do wieku dziecka, jak i stopnia jego rozwoju, aby była bezpieczna i interesowała malucha. Rzecz wygląda podobnie zwłaszcza w sytuacji, gdy kupujemy zabawkę dla niemowlaka. Na uwagę zasługują wtedy piłeczki kontrastowe dostępne w ofercie naszego sklepu. Przyciągają one wzrok, interesują, sprawiają, że dziecko zaczyna poznawać, dotykać, słuchać i rozwijać swoje zdolności manualne.

Zalet wyboru tego typu produktów jest naprawdę bardzo dużo, dlatego też jeśli chcemy kupić dobrą zabawkę, która będzie bezpieczna, a do tego i funkcjonalna, warto poznać kolorowe piłeczki z materiału, jakie oferujemy w sklepie Okiem Maluszka.

Jedna zabawka i wiele możliwości

Miękka piłeczka czerwono-czarna

Kreatywne, pomysłowe i oryginalne zabawki dla tak małych dzieci cieszą się dziś największą popularnością. Rozwijają bowiem narząd wzroku, wpływają na skupienie uwagi dziecka na jednej rzeczy, są atrakcyjne wizualnie, bezpiecznie i precyzyjnie wykonanie oraz zapewniają wspaniałą, a jednocześnie prostą zabawę. Piłeczki to propozycja warta zakupu dla każdego niemowlaka, który zaczyna interesować się otaczającymi go rzeczami. Różnorodne kolory materiałów, doczepione wokół metki, możliwość zaczepienia piłeczki w wózku, w łóżeczku, na pałąku z zabawkami lub po prostu danie jej do rączki maluszka. Taka zabawka nie tylko pozwoli na rozbudzenie ciekawości dziecka, ale jednocześnie zapewni mu wspaniałą zabawę. Proponujemy m.in. piłeczkę kontrastową, piłeczkę układankę, czy też puzzlową, dopasowaną do kształtu i wielkości małych rączek dziecka. Można ją turlać, rzucać, ale też przywiązać do maty, lub łóżeczka.

Idealny prezent dla maluszka

Wielu gości wybierających się w pierwszą wizytę do dziecka zastanawia się nad tym, jaki prezent kupić. Wśród różnych propozycji zabawek, z przyjemnością możemy polecić kolorowe, kontrastowe piłeczki, dzięki którym maluszek nie tylko rozwinie narząd wzroku, ale i wrażliwość sensoryczną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl