do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Tworzenie biżuterii

Jedną z możliwości zabawy w przypadku dzieci jest tworzenie biżuterii poprzez wykorzystanie specjalnych zestawów koralików do samodzielnego robienia kreatywnych ozdób biżuteryjnych dla dziewczynek. W naszej ofercie znajdują się tego typu produkty, ale też innego rodzaju interesujące akcesoria, w tym np. naklejki na paznokcie dla dziewczynek. Zapewniamy przystępne ceny opisywanych artykułów oraz ich wysoką jakość wykonania. Zainteresowanych zakupem zachęcamy do składania zamówień online!

  • promocja
  • nowość
Zestaw do tworzenia tiar, Djeco Zestaw do tworzenia tiar, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej

Na czym polega samodzielne tworzenie biżuterii przez dzieci?

Wspomniane komplety składające się z wielu elementów zróżnicowanych pod względem m.in. kształtu czy wymiarów pozwalają na przygotowanie np. naszyjników, pierścionków i bransoletek we własnym zakresie. Zestawy dla dzieci do robienia biżuterii to szereg koralików, które łączy się poprzez doczepianie ich do siebie – bez użycia sznurka. Tworzenie opisywanych wyrobów przez kilkulatków jest tym samym bezpieczne. Podobnie jak w przypadku aplikacji naklejek na paznokcie dla dziewczynek, proces wykonania dodatkowych elementów garderoby to zatem dość prosta czynność. Warto jednak zwrócić uwagę na konieczność sprawnego używania dłoni i palców przy takich działaniach. Wpływa to tym samym na rozwój tzw. motoryki małej. Zestawy koralików do robienia biżuterii dla dzieci zawierające nawet kilkaset takich części dają pociechom pełną swobodę w zakresie tworzenia bransoletek czy naszyjników.

Naklejki na paznokcie – czy to bezpieczne?

Dostępne w asortymencie naszego sklepu naklejki na paznokcie dla dziewczynek, ale też kreatywnych chłopców, to produkty bezproblemowe zarówno w nakładaniu, jak i usuwaniu. Przygotowane zostały z materiałów, które pozostają bez wpływu na skórę najmłodszych. Podobnie jak zestawy do tworzenia biżuterii dla dzieci składające się ze specjalnych koralików, opisywane artykuły do zdobienia dłoni i stóp przeznaczone są do użytku przez pociechy kilkuletnie – przeważnie powyżej 3. roku życia. Bez jakiejkolwiek ingerencji naklejki do paznokci robione głównie z myślą o dziewczynkach utrzymują się na płytce kilka dni. Po upływie przeważnie kilkudziesięciu godzin samoistnie niszczeją i odpadają z miejsca aplikacji. Znajdujące się w naszej ofercie artykuły tego typu są zatem bezpieczne, ale należy ich używać zgodnie z rekomendacjami producenta.

Dlaczego warto pozwolić dzieciom na tworzenie biżuterii?

Wspomniane wyroby w formie zestawów do robienia biżuterii dają możliwość uwzględnienia w planie dnia najmłodszych zabawy połączonej z rozwojem psychoruchowym. Tworzenie zarówno przez dziewczynki, jak i chłopców, bransoletek lub innych elementów garderoby ze specjalnych koralików, pobudza wyobraźnię i tym samym wzmacnia kreatywność pociech. Naklejki do paznokci dla dzieci mają podobne oddziaływanie na zmysły. Warto przy tym zwrócić także uwagę na charakterystykę wykonania wspomnianych kompletów do przygotowywania np. bransoletek. Poszczególne części są wykonane w taki sposób, by można było je połączyć z konkretnymi odpowiednikami. Sprawia to, że cały proces robienia biżuterii z zestawu staje się nieco trudniejszy i wymaga większego zaangażowania od najmłodszych dziewczynek i chłopców.

Samo łączenie ze sobą koralików bądź aplikacja takich artykułów jak naklejki na paznokcie dla dzieci oznacza tworzenie z wykorzystaniem zarówno wyobraźni oraz kreatywnego myślenia, jak i zdolności manualnych. Są one rozwijane podczas zabawy z tego typu produktami. Poszczególne elementy różnią się od siebie pod względem kształtów czy kolorów, co także ma znaczenie w kontekście stymulacji sensorycznej. Wszystko to sprawia, że zdecydowanie warto wzbogacić harmonogram dnia dzieci o tworzenie z wykorzystaniem zestawów do robienia biżuterii oraz naklejek na paznokcie.

Artykuły dla dzieci – czemu warto wybrać nasz sklep?

Opisywane wyroby proponujemy w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówień oraz bardzo dokładne zabezpieczenie zakupionego towaru przed jego wysyłką do klienta. Zainteresowanym udzielamy również szczegółowych informacji na temat poszczególnych produktów – w razie wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium