do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Pozytywki

Dźwięki odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Mamy spodziewające się maluszka już w czasie ciąży słuchają odpowiednio dobranej muzyki, która ma wpływ na dziecko znajdujące się w jej brzuchu. Bodźce dźwiękowe to różnorodne sygnały, które mogą pobudzać uwagę dziecka, a także skutecznie je uspokajać. W niniejszej ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy dla Państwa wyjątkowe propozycje kontrastowych pozytywek dla dzieci, które znajdą się w centrum zainteresowania każdego malucha.

Kontrastowe wzory na pozytywkach dla niemowlaka

Zadaniem kontrastowych kolorów, wzorów i form jest stałe wspieranie i stymulowanie rozwoju wzroku u niemowląt. Prezentowane w niniejszej ofercie naszego sklepu pozytywki do łóżeczka dostępne są w wyróżniających się kolorach, które przyciągają uwagę dziecka. Wraz z wydobywającym się z urządzenia dźwiękiem, wzrok dziecka szukający źródła muzyki, zatrzyma się na pozytywce. Jej wygląd jest więc niezwykle istotny. Wyraziste kolory, wzory i typy połączeń barw stanowią doskonałą metodę wsparcia reakcji poznawczych dziecka. Oprócz uspokajającego wpływu dźwięku pomagają one w aspekcie rozwoju zmysłu wzroku i szybszego nabycia zdolności umożliwiających dostrzeganie szczegółów oraz detali otaczającego świata.

Rewelacyjne pozytywki dla dzieci działające na różne obszary rozwoju

Kontrastowe kolory to jedynie jedno z wielu pozytywnych aspektów działania prezentowanych pozytywek dla noworodka i niemowlaka i zabawek do łóżeczka dla starszych dzieci. Wybrane modele wyposażone są w udogodnienia mające rewelacyjny wpływ na rozwój i zdrowie dziecka. Elementy materiałów wykonane z różnych faktur wspierają maluszka w ćwiczeniu zdolności manualnej. Dziecko chętniej dotyka zabawkę, bada jej kształty, poznaje konkretne formy. Na zmysł wzroku działają również świecące elementy włączające się przy odtwarzaniu muzyki. Na rozwój zmysłu dotyku szczególny wpływ mają różne odpinane części, a dodatkowy szelest, który się z nich wydobywa, wpływa na zmysł słuchu, podobnie, jak grzechotka często znajdująca się przy zabawkach i pozytywkach do łóżeczka dla niemowląt, noworodków i starszych dzieci. Każdy ruch urządzenia rozbrzmiewa muzyką, dodatkowymi dźwiękami, zachęca do zabawy i skupienia uwagi. Tak wiele pozytywnych aspektów łączących się w jednym elemencie pozwala na kompletne oraz skuteczne wspomaganie rozwoju i zdolności dziecka.

Funkcjonalne i poręczne mocowanie pozytywek dla dziecka

Wszystkie produkty w niniejszej propozycji są wyposażone w dostosowane systemy mocowania. Pozytywki do karuzeli będą bawić dziecko przy każdorazowym obróceniu się elementu. Urządzenia mogą być zamontowane w nadającym się do tego, bezpiecznym miejscu. Zawieszenie zaś zabawki pozytywki do łóżeczka dla niemowląt, noworodków i starszych dzieci w łatwo dostępnym dla dziecka obszarze spowoduje, że chętniej zacznie sięgać po zabawkę, sprawdzając jej kształt i formę. W naszym asortymencie znajdują się zarówno pozytywki dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Różnorodność wzorów i rodzajów propozycji pozwala wszystkim rodzicom dobrać produkt, który najlepiej pasuje do ich preferencji, upodobań dziecka, charakteru wystroju i aranżacji wnętrz pokoiku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której znajdą Państwo idealną pozytywkę i zabawkę do łóżeczka dla niemowląt i noworodków, która skutecznie uspokoi dziecko, pomoże mu zasnąć, zajmie jego uwagę i pobudzi ciekawość. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszego sklepu.

Pozytywki dla niemowląt – jakość wykonania i bezpieczeństwo

Co prawda oferowane pozytywki dla noworodka, niemowlaka i starszych dzieci do łóżeczka wykorzystuje się przede wszystkim jako zawieszki umieszczane na uchwycie nad łóżeczkiem, ale są one także doskonałymi zabawkami. Warto zdecydować się na delikatny i miękki model, wiedząc, że maluch może się jej domagać. Z czasem bowiem zainteresowanie i zaciekawienie przeradzają się w nieodpartą chęć bezpośredniego zapoznania się ze źródłem miłych dla ucha dźwięków.

Mając to na uwadze, dołożyliśmy wszelkich starań, aby proponowane w tej kategorii produkty mogły być postrzegane jako praktyczne zabawki z pozytywką dla niemowląt, noworodka i starszych dzieci. Zostały one profesjonalnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane. Wszystkie elementy są delikatne, starannie wyprofilowane i dostosowane do potrzeb kilkumiesięcznego maluszka, a jednocześnie powstają z różnorodnych materiałów, które dobrze stymulują zmysły.

Pozytywka dla niemowlaka – zabawka, którą trzeba mieć

Oferowane w naszym sklepie zabawki zaliczają się do elitarnego grona tych, które po prostu trzeba mieć. W jednym gadżecie zastosowane zostały elementy odgrywające istotną rolę w rozwoju każdego malucha. Pozytywka dla dzieci do łóżeczka stymuluje zmysł słuchu i wzroku, a po zdjęciu z uchwytu także dotyku, co umożliwiają poszczególne dodatki o charakterze sensorycznym. Z kolei kojące dźwięki sprzyjają zasypianiu i działają uspokajająco, co ma znaczenie zarówno podczas zasypiania, jak i wówczas, gdy rodzic na kilka minut musi odłożyć noworodka do łóżeczka. Pozytywka dla niemowlaka i starszych dzieci emitująca przyjemne dźwięki intryguje pociechy i przykuwa ich uwagę, dzięki czemu mama i tata zyskują kilka minut na sprawne wykonanie niezbędnych czynności. Zamów i przekonaj się osobiście o pożyteczności tych zabawek!

Sprawdź nasze zabawki dla dzieci: Czarno-białe zabawki | Kolorowe zabawki | Czarno-białe Książeczki miękkie | Czarno-białe Przytulanki | Czarno-białe Metkowce | Czarno-białe Kostki | Czarno-białe Szeleściki | Czarno-białe Piłeczki | Czarno-białe Pacynki | Czarno-białe Grzechotki | Czarno-białe Gryzaki | Czarno-białe Zawieszki do wózka | Czarno-białe Pozytywki | Czarno-białe Zabawki z lusterkiem | Kolorowe Książeczki miękkie | Kolorowe Przytulanki | Kolorowe Grzechotki | Kolorowe Gryzaki | Kolorowe Zawieszki do wózka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium