do kasy suma: 0,00 zł

Zbliża się Dzień Dziecka 🎁 !!!

Wpisz w koszyku kod DZIECKO i skorzystaj z 10% rabatu na nieprzecenione produkty.

Kod ważny w dniach 23-31 maja

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Pozytywki

Dźwięki odgrywają kluczową rolę w rozwoju dziecka. Mamy spodziewające się maluszka już w czasie ciąży słuchają odpowiednio dobranej muzyki, która ma wpływ na dziecko znajdujące się w jej brzuchu. Bodźce dźwiękowe to różnorodne sygnały, które mogą pobudzać uwagę dziecka, a także skutecznie je uspokajać. W niniejszej ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy dla Państwa wyjątkowe propozycje kontrastowych pozytywek dla dzieci, które znajdą się w centrum zainteresowania każdego malucha.

Kontrastowe wzory na pozytywkach dla niemowlaka

Zadaniem kontrastowych kolorów, wzorów i form jest stałe wspieranie i stymulowanie rozwoju wzroku u niemowląt. Prezentowane w niniejszej ofercie naszego sklepu pozytywki do łóżeczka dostępne są w wyróżniających się kolorach, które przyciągają uwagę dziecka. Wraz z wydobywającym się z urządzenia dźwiękiem, wzrok dziecka szukający źródła muzyki, zatrzyma się na pozytywce. Jej wygląd jest więc niezwykle istotny. Wyraziste kolory, wzory i typy połączeń barw stanowią doskonałą metodę wsparcia reakcji poznawczych dziecka. Oprócz uspokajającego wpływu dźwięku pomagają one w aspekcie rozwoju zmysłu wzroku i szybszego nabycia zdolności umożliwiających dostrzeganie szczegółów oraz detali otaczającego świata.

Rewelacyjne pozytywki dla dzieci działające na różne obszary rozwoju

Kontrastowe kolory to jedynie jedno z wielu pozytywnych aspektów działania prezentowanych pozytywek. Wybrane modele wyposażone są w udogodnienia mające rewelacyjny wpływ na rozwój i zdrowie dziecka. Elementy materiałów wykonane z różnych faktur wspierają maluszka w ćwiczeniu zdolności manualnej. Dziecko chętniej dotyka zabawkę, bada jej kształty, poznaje konkretne formy. Na zmysł wzroku działają również świecące elementy włączające się przy odtwarzaniu muzyki. Na rozwój zmysłu dotyku szczególny wpływ mają różne odpinane części, a dodatkowy szelest, który się z nich wydobywa, wpływa na zmysł słuchu - podobnie, jak często znajdująca się przy pozytywkach dla dzieci, grzechotka. Każdy ruch urządzenia rozbrzmiewa muzyką, dodatkowymi dźwiękami, zachęca do zabawy i skupienia uwagi. Tak wiele pozytywnych aspektów łączących się w jednym elemencie pozwala na kompletne oraz skuteczne wspomaganie rozwoju i zdolności dziecka.

Funkcjonalne i poręczne mocowanie pozytywek dla dziecka

Wszystkie produkty w niniejszej propozycji są wyposażone w dostosowane systemy mocowania. Pozytywki do karuzeli będą bawić dziecko przy każdorazowym obróceniu się elementu. Urządzenia mogą być zamontowane w nadającym się do tego, bezpiecznym miejscu. Zawieszenie zaś zabawki pozytywki w łatwo dostępnym dla dziecka obszarze spowoduje, że chętniej zacznie sięgać po zabawkę, sprawdzając jej kształt i formę. W naszym asortymencie znajdują się zarówno pozytywki dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Różnorodność wzorów i rodzajów propozycji pozwala wszystkim rodzicom dobrać produkt, który najlepiej pasuje do ich preferencji, upodobań dziecka, charakteru wystroju i aranżacji wnętrz pokoiku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wśród której znajdą Państwo idealną pozytywkę, która skutecznie uspokoi dziecko, pomoże mu zasnąć, zajmie jego uwagę i pobudzi ciekawość. Zapraszamy do skorzystania z propozycji naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl