do kasy suma: 0,00 zł

Wspieraj z Nami rozwój Swojego Maluszka!

Książki dla dzieci

Nic tak nie rozwija wyobraźni, kreatywności i ciekawości świata, jak książki. Zapisane na kartkach historie, opowiadania oraz wydarzenia pozwalają każdemu, nie tylko dziecku, przenieść się w zupełnie inne miejsce. Rodzice, którzy spędzają czas, czytając swoim dzieciom, zachęcając je do samodzielnej lektury i prezentując im nowe pozycje do poznania, czynnie wpływają na ich właściwy rozwój. Książki dla dzieci angażują, ciekawią i porywają niesamowitymi przygodami wszystkich małych czytelników.

Co i jak? Dlaczego pada deszcz? Co i jak? Dlaczego pada deszcz?
Cena: 21,90 zł
zobacz więcej
Co i jak? Dlaczego świeci słońce? Co i jak? Dlaczego świeci słońce?
Cena: 21,90 zł
zobacz więcej
Wyliczanki dla dzieci Wyliczanki dla dzieci
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Bajeczki na dobranoc Bajeczki na dobranoc
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej

Bajki dla dziewczynek i chłopców

W ofercie naszego sklepu proponujemy Państwu specjalnie przygotowane książki przeznaczone dla dziewczynek oraz chłopców. Podział na preferowane przez dzieci historie sprawi, że każde z nich znajdzie w książkach opowieści o swoich ulubionych postaciach. Bajki dla dziewczynek przepełnione są przygodami księżniczek, czarodziejek, wróżek, królewiczów, kucyków, jednorożców i pegazów. Wszystkie historie olśniewają radością, więzią przyjaźni i dobrym zakończeniem. Z kolei bajki dla chłopców przeważają w motywie przygód, bitew, walki dobra ze złem, w których pojawiają się piraci, astronauci, rycerze, czarownicy, magowie, a nawet kosmici i wielu innych. Historie te zachęcają każdego chłopca do poznawania świata, rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię. Dopasowanie rodzajów opowiadań do konkretnych upodobań maluszka gwarantuje, że dziecko chętniej sięgnie po książkę, która przedstawia ich ulubione postacie i niesamowite przygody.

Bajki edukacyjne

Niezwykle ważne jest przekazywanie dzieciom najważniejszych wartości już od najmłodszych lat, uczenie ich szacunku do innych dzieci, do przyrody. Pomogą w tym Bajki z MorałemMądre Bajki dla dzieci - bajki, które edukują przez czytanie. Opowiadają o różnych sytuacjach, w których mogą znaleźć się dzieci i pokazują jak zachować się w nich nie robiąc innym przykrości i okazując empatię. Ciekawą propozycją są również Bajki Pozytywne Myślenie, które edukują i pokazują jak wspierać pewność siebie dziecka, jak pokazywać mu jego dobre strony i jak radzić sobie z problemami.

Książki odpowiadające na pytania

Szczególnie istotną tematyką wszystkich książek dla dzieci powinno być odpowiadanie na nurtujące pytania. Dzieci z wiekiem stają się ciekawe świata, interesują się sobą oraz swoim otoczeniem, chcą wiedzieć jak najwięcej, dlatego często pytają. Choć rodzice odpowiadają na wiele pytań, warto nauczyć swoje pociechy samodzielnego poszukiwania interesujących informacji. Pomocne w tym będą takie tytuły z serii “Dlaczego? Pytania i odpowiedzi”. Treści odnoszą się do takich kategorii, jak: mój świat, przyroda czy zwierzęta. Równie istotna dla dziecka jest możliwość zrozumienia i poznania swoich uczuć, na takie okoliczności powstały książki o emocjach dla dzieci. Pozycje te wyjaśniają zjawisko pojawienia się konkretnego rodzaju uczucia oraz przedstawiają skuteczne sposoby, jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacją. Dzięki temu dziecko będzie w przyszłości lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami, zdobędzie umiejętność ich kontrolowania oraz identyfikacji.

Słowniczki obrazkowe

Książeczki z pierwszymi słowami dla dziecka poszerzają jego słownictwo, a ich czytanie buduje więź z rodzicem. Dziecko poznaje świat mowy, uczy się mówić, zyskuje pewność siebie. W naszej ofercie znajdują się słowniczki obrazkowe, książki z obrazkami do wyszukiwania szczegółów, książki z serii moje pierwsze 100 słów. Wspaniałą propozycją jest tu książka Rok na ulicy czereśniowej, która dodatkowo zapoznaje dziecko z porami roku. 

Dobra noc z książką dla dzieci

Nie bez powodu czytanie dzieciom kojarzone jest głównie z dobranockami. Ta szczególna pora dnia, tuż przed zaśnięciem, ma kluczowe znaczenie w prawidłowym rozwoju dziecka. Słuchanie wspaniałych kołysanek przytulanek pozwala na skupienie uwagi oraz odprężenie przed snem, co gwarantuje szybszy i spokojniejszy proces zasypiania. W naszym sklepie zebraliśmy dla Państwa propozycję idealnych bajek na dobranoc, która nadają się doskonale do czytania dzieciom do snu, jak również do ich samodzielnej lektury. Różnorodność dostępnych propozycji zapewnia możliwość doboru bajek na wiele okazji i wydarzeń, które mają miejsce w ciągu całego roku. Tego rodzaju książki wnoszą radość, fantazję i wiele zabawy w codzienność naszych pociech będących w każdym wieku. Im wcześniej wyrobią nawyk i chęć do czytania, tym lepiej przebiegać będzie ich rozwój i zdobywanie umiejętności. Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy i doradzimy w wyborze. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl