do kasy suma: 0,00 zł

Wspieraj z Nami rozwój Swojego Maluszka!

Książeczki miękkie

Czy warto pokazywać dziecku książeczki już od najmłodszych lat? Oczywiście! We wczesnym okresie życia szczególnie przydatne okazują się miękkie książeczki dla niemowląt. Taka przyjemna, materiałowa książeczka jest bezpieczna dla dziecka, ponieważ nie ma żadnych ostrych kantów. Pojazdy, zwierzątka, kolory - na pewno każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swojego maluszka.

Książeczki edukacyjne dla niemowląt i ich wpływ na rozwój dziecka

Książeczka

Książeczki dla niemowląt mają wiele zalet i doskonale wpływają na rozwój poznawczy dziecka, uczą bowiem koncentrowania się na danym przedmiocie i zainteresowania nim. Kolejną ich cechą jest to, że pozwalają dziecku ćwiczyć umiejętność chwytania oraz przewracania stron, ale przede wszystkim ułatwiają naukę mówienia, a w późniejszym czasie czytania. Dzięki książeczkom sensorycznym dziecko może się wiele nauczyć, a najlepsza nauka, to nauka oczywiście przez zabawę. W związku z tym dziecko samo chętnie sięga po takie przedmioty i jest nimi zainteresowane. To sprawia, że nauka przychodzi o wiele łatwiej. Gdy nasza pociecha zaczyna już powtarzać wyrażenia dźwiękonaśladowcze, będzie robiła to chętniej, gdy zobaczy, np. kolorowy, ciekawy obrazek z samochodem.

Nauka poprzez zabawę z książeczkami sensorycznymi

Książeczki edukacyjne dla niemowląt wypełnione są specjalną pianką, dzięki czemu są miłe w dotyku i bardzo trwałe. Do tego nie niszczą się i nie przyciągają kurzu a także mają kolorowe, piękne obrazki. To powoduje, że pokochają je zarówno dzieci, jak i rodzice. Poza tym tego rodzaju książeczki są idealnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o naukę, która jest pełna frajdy, gdyż dziecko może się nimi bawić, gryźć je, ssać czy też nawet gnieść. Książeczki dla niemowląt przedstawiają, np. pojazdy i zwierzątka, które mają rzeczywiste kolory oraz bardzo naturalnie oddany jest ich wygląd. Dostępne w asortymencie naszego sklepu książeczki materiałowe są bardzo dobre jakościowo. Każdy maluszek będzie chętnie próbował je odwracać, obracać, a nawet brać do buzi, co nie zaszkodzi ich wciąż doskonałemu wyglądowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl