do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Maluszek odkrywa słowa - wzbogacamy słownictwo!

Każdy etap życia dziecka rządzi się swoimi prawami. Na każdym z nich, chcemy zapewnić naszym dzieciom jak najlepsze warunki do ich prawidłowego rozwoju. W pierwszych latach ich życia niezwykle ważny jest również rozwój narządu mowy i wzbogacanie słownictwa. W sklepie Okiem Maluszka wychodzimy rodzicom naprzeciw, mając do zaoferowania edukacyjne książeczki dla maluszków, które bez wątpienia okażą się być bardzo pomocne w wypowiadaniu i rozumieniu pierwszych słów. Gwarantujemy, że dostępne u nas artykuły dla niemowlaków to doskonały wybór w trosce o odpowiedni ich rozwój.

Dotykam poznaję LAS Dotykam poznaję LAS
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dotykam poznaję ŁĄKA Dotykam poznaję ŁĄKA
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej
Dotykam poznaję MORZE Dotykam poznaję MORZE
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dotykam poznaję PARK Dotykam poznaję PARK
Cena: 32,00 zł
zobacz więcej
Dotykam poznaję POJAZDY Dotykam poznaję POJAZDY
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dotykam poznaję RZEKA Dotykam poznaję RZEKA
Cena: 36,90 zł
szt.
zobacz więcej
Dotykam poznaję WIEŚ Dotykam poznaję WIEŚ
Cena: 34,90 zł
zobacz więcej
Dotykam poznaję ZOO Dotykam poznaję ZOO
Cena: 36,90 zł
zobacz więcej
Jano i Wito na wsi, Mamania Jano i Wito na wsi, Mamania
Cena: 34,90 zł
zobacz więcej

Jakie książeczki dla maluszków wybierać?

Książeczka "Moja pierwsza książeczka - Zwierzęta"

Dobór najlepszych pozycji może początkowo okazać się nieco skomplikowany. Decyzja, jakie książeczki edukacyjne dla niemowlaka będą odpowiednie, uzależniona jest od wielu czynników, których niejednokrotnie świadomi są jedynie rodzice. Warto pamiętać, że dziecko zainteresuje się wszystkim, co nowe, dlatego bez wątpienia należy przede wszystkim mieć na uwadze obecny etap rozwoju pociechy. Dobre artykuły do nauki powinny przekazywać nieznane dotąd informacje o otaczającym świecie. Nasze produkty sprawdzają się doskonale jako źródło nowej wiedzy oraz poszerzenie tej, którą maluch już posiada.

Bogaty wybór sprawia, że wśród dziesiątek różnych książeczek edukacyjnych dla niemowlaków każdy znajdzie coś dla siebie. Etap, gdy dzieci poznają nowa słowa i uczą się mówić, to także czas, gdy kiełkują pierwsze zainteresowania. Wychodząc naprzeciw potrzebom małych odkrywców, dostarczamy wielu tematycznych treści opatrzonych barwnymi ilustracjami, pozwalającymi uniknąć znużenia. Na co zatem zwrócić uwagę i co wybrać spośród ogromnej liczby produktów? O tym najlepiej wiedzą sami rodzice. My natomiast przedstawimy najlepsze pozycje spośród serii książkowych, służących do nauki słownictwa.

Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych propozycji, które powinny znaleźć się w biblioteczce naszej pociechy. Książeczki dla niemowlaków, które uczą kolorów, kształtów, porównań? A może zwierzątka, dzięki którym można uczyć się naśladowania wydawanych przez nich odgłosów i rozpoznawać je? Każda z dostępnych propozycji to warta uwagi książka, dzięki której maluch z pewnością nie będzie się nudzić. Pierwsze słowa są niezwykle ważne. Maluch cieszy się każdym wypowiedzianym słowem, a my rodzice pękamy z dumy słysząc to, co do nas mówi. Poprzez m.in. książeczki edukacyjne z serii - maluszek odkrywa słowa, zapewniamy swojemu dziecku dawkę zabawy połączonej z przyjemną nauką. Dzięki nim nasze dziecko chce wciąż mocniej i bardziej odkrywać otaczający je świat.

Jak pomóc dziecku w nauce mowy?

Wiele dzieci ma problem z wypowiadaniem pierwszych słów. Jedne bardzo wcześnie zaczynają gaworzyć, inne zupełnie nie są chętne do dialogu. I co w takiej sytuacji zrobić? Jak pomóc dziecku w nauce mowy? Jak zachęcić go, aby zechciało powtarzać usłyszane słowa? Wybrać nasze edukacyjne książeczki dla maluszków! To idealne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu dziecku. Dużo ciekawych kolorów, piękne i duże, widoczne obrazki, zachęcające zabawy, które wykonywane razem z rodzicem, zapewniają ogrom naprawdę dobrej zabawy połączonej z kształtowaniem i rozwijaniem aparatu mowy.

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających nasze książeczki edukacyjne dla niemowlaków jest ich ogromna przystępność. Dzięki kolorowym obrazkom dzieci znacznie lepiej rozumieją czytany tekst, a krótkie, proste zdania zapamiętywane są bez trudu. Dzięki temu znacznie łatwiej jest powtarzać nowo poznane słownictwo i poprawiać zdolność malucha do formułowania pełnych zdań oraz używania większego zasobu słów. Przekazywanie wiedzy poprzez zabawę, a także zdobywanie informacji o interesujących tematach, pozwala skutecznie uniknąć znudzenia i zachęcić do dalszej nauki.

Ogromną rolę pełnią także angażujące treści, które pochłaniają uwagę dziecka i pozwalają pobudzić umysł do działania. Za sprawą zadań wymagających rozpoznawania kształtów lub słów, a także wyszukiwania na ilustracjach opisanych w tekście obiektów i sytuacji, najmłodsi spędzają czas, łącząc naukę z dobrą zabawą. Wybierając odpowiednie książeczki dla niemowlaka, można zapewnić swoim pociechom szybki rozwój umiejętności poznawczych oraz zdolności do opisywania otoczenia – od prostych kształtów, aż po zjawiska i czynności.

W trosce o zdrowy rozwój dzieci – najlepsze książeczki edukacyjne dla niemowlaków

Już dziś zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas bogatą ofertą serii książkowych stworzonych z myślą o dzieciach, które poznają swoje pierwsze słowa i uczą się komunikować. Dzięki oferowanym książeczkom edukacyjnym dla niemowlaków poznawanie kolejnych elementów świata przyjdzie z łatwością. Z czasem nawet nauka czytania będzie znacznie prostsza, jeżeli już od najmłodszych lat maluchy będą miały styczność z tekstami opisującymi obrazki.

Warto zadbać o przyszłość swojego dziecka i zainwestować w jego naukę jak najwcześniej, by chłonny, młody umysł, mógł dobrze wykorzystać pierwsze etapy edukacji. Wybór odpowiedniej książeczki dla niemowlaka pozwoli o to zadbać. Zapraszamy do zakupu!

Zobacz więcej: Książeczki kontrastowe dla niemowląt | Książki z odkrywaniem słów dla dzieci | Książki dla dzieci | Książki z zagadkami dla dzieci | Książki angielskiego dla dzieci | Księgi pamiątkowe i albumy dla dzieci | Poradniki dla Rodziców | Książki dla Mamy | Kartki okolicznościowe dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium