do kasy suma: 0,00 zł

BLACK WEEK W OKIEMMALUSZKA!

Wpisz w koszyku kod BLACK i zyskaj 12% rabatu na nieprzecenione produkty!

Kod ważny do 28 listopada 2022

Opcje przeglądania

Zabawki Montessori

Dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, dlatego doskonałym sposobem, który pozwoli zarówno na doskonałą rozrywkę, jak i poznawanie otaczającego je świata, są drewniane zabawki Montessori. Bardzo dobrej jakości, korzystnie wpływają na rozwój, sprawiają, że dziecko nieświadomie, ale skutecznie przyswaja nową wiedzę oraz zdobywa, pogłębia umiejętności. To z kolei pozwala ćwiczyć różne jego zmysły, a dzięki temu szybciej się uczy oraz przetwarza informacje o otaczającym je świecie.

Zabawki Montessori dla niemowląt, czyli dobry sposób na poznawanie świata

Zabawki Montessori dla niemowląt zyskują coraz większą popularność - to bardzo dobra inwestycja w rozwój dziecka. Drewniane grzechotki czy dyski rotacyjne przeznaczone dla niemowląt wykonane są z dobrej jakości naturalnego drewna i pomalowane nietoksyczną farbą. Dzieci kochają poznawać świat poprzez dotyk (bardzo często także ustami), a zabawki Montessori dają im właśnie taką możliwość. Dzięki temu mogą rozwijać się i kształtować własne postrzeganie świata. Drewniana grzechotka z pierścieniami czy drewniane kulki na sznurku ułatwiają maluchowi naukę chwytu, kształtując jego sprawność manualną. To zabawki, które powstały z myślą o nauce poprzez zabawę, aby niemowlak mógł rozwijać funkcje poznawcze.

Drewniane zabawki Montessori i ich najważniejsze funkcje

Drewniana grzechotka do turlania Turlotka, Trefl

Zabawki Montessori dla rocznego dziecka rozwijają nie tylko jego zdolności manualne, ale także wspomagają rozwój koordynacji ruchowej i uczą manipulowania przedmiotami. Powstały z myślą o najmłodszych, aby wspomóc ich w procesie poznawania świata. Są stworzone z naturalnych surowców, dzięki czemu dzieci mogą je brać do rączek i bez obaw wkładać do buzi. Roczniaki są bardzo zainteresowane tym, co je otacza, dlatego produkty Montessori specjalnie dla nich dedykowane są idealnym rozwiązaniem, jeżeli chce się nauczyć dziecko czegoś nowego i stworzyć ku temu najlepsze warunki. Na przykład drewniane kulki na sznurku to niby zwyczajna zabawka, ale tak naprawdę jest niezwykła, ponieważ zachęca dziecko do odkrywania świata. Maluszek uczy się ją chwytać czy też obracać, ale także ćwiczy koordynację oko-ręka. Dodatkowo to w 100% naturalna zabawka zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Twoje dziecko z pewnością polubi oferowane przez nas drewniane zabawki Montessori. Te wyjątkowe a zarazem proste zabawki stwarzają dla dzieci nieograniczone pole do zabawy, gwarantując prawidłowy rozwój. A przecież najważniejsza jest nauka poprzez zabawę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl