do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Harmonijki kontrastowe

W ofercie materiałów do nauki i zabawy dla maluchów coraz częściej trafić można na artykuły pełne prostych obrazków o wyraźnych konturach i niewielkiej liczbie kolorów. Dlaczego współcześnie tak chętnie wybiera się czarno-białe książeczki dla niemowląt? Ponieważ wielu rodziców przekonało się, jak doskonale sprawdzają się w pierwszych miesiącach życia noworodka! Od kilku już lat, kontrastowe produkty dla najmłodszej grupy odbiorców cieszą się niezwykle dużą popularnością. Rodzice świadomie stawiający na rozwój swoich dzieci, takich właśnie poszukują, a wśród nich znaleźć mogą między innymi, popularne książeczki harmonijki.

Maluszek widzi KSZTAŁTY Maluszek widzi KSZTAŁTY
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej
Maluszek widzi POJAZDY Maluszek widzi POJAZDY
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
Maluszek widzi ZWIERZĄTKA Maluszek widzi ZWIERZĄTKA
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej
Obrazki maluszka Buźki Obrazki maluszka Buźki
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
Obrazki maluszka Park Obrazki maluszka Park
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
Obrazki maluszka Pojazdy Obrazki maluszka Pojazdy
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
Obrazki maluszka Safari Obrazki maluszka Safari
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej
Obrazki maluszka Smacznego Obrazki maluszka Smacznego
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej
Obrazki maluszka Wieś Obrazki maluszka Wieś
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej
Obrazki maluszka Wzory Obrazki maluszka Wzory
Cena: 8,90 zł
zobacz więcej

Harmonijki kontrastowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Możemy ułożyć je w jednej linii na jednej ze ścian w łóżeczku, możemy położyć na podłodze, gdy maluszek ćwiczy leżenie na brzuszku, a także rozwijać takie harmonijki i pokazywać maleństwu to, co na nich się znajduje, jednocześnie opisując wszystko, używając jak największej liczby słów, z którymi dziecko się zaznajamia. Biały i czarny kolor, pozwolą maluchowi na stopniowe oswajanie wzroku oraz rozróżnianie kształtów. Książeczki kontrastowe dla noworodka w takiej formie to doskonała inwestycja w przyszłość, prawidłowy rozwój młodego człowieka.

Doskonała zabawa z maluszkiem

Zastanawiając się nad tym, jak już od pierwszych dni życia rozwijać niemowlaka, a jednocześnie zapewnić mu odpowiednią dawkę dobrej zabawy, bez wątpienia warto bliżej przyjrzeć się właśnie kontrastowej harmonijce dla noworodka, będącej bodźcem do rozwoju narządu wzroku u naszego nowonarodzonego dziecka. Wraz z przyjściem na świat maluch nie widzi wyraźnie, nawet twarzy swoich rodziców. Poprzez takie książeczki w formie harmonijek dostępnych w czarno-białej wersji, świat dla maluszka przybiera zupełnie nowy kształt, a to co widzi nie przytłacza go. Poznaje kontury, zaczyna widzieć barwy, wzrok adaptuje się do otaczającego go świata i stopniowo zaczyna dostrzegać to wszystko, co znajduje się wokół niego. W sklepie Okiem Maluszka znajdziemy m.in. harmonijkę “Świat wokół nas”, przedstawiającą przedmioty z otoczenia małego brzdąca.

Stawiając na materiały edukacyjne, jakimi są dostępne w naszej ofercie książeczki kontrastowe dla dzieci, zyskuje się pewność, że wychowywane pociechy otrzymają atrakcyjne i świetnie przygotowane do zabawy produkty. Stworzone z myślą o właściwym rozwoju zmysłów noworodka artykuły doskonale sprawdzą się w pierwszych miesiącach życia, gdy kluczowe jest przystosowanie wzroku do rozpoznawania kształtów i kolorów. Dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu oraz dobraniu właściwych tworzyw możliwe jest bezpiecznie korzystanie z naszych materiałów w każdej sytuacji.

Nim dziecko zacznie w pełni rozróżniać kształty i kolory, dobrze jest pamiętać o tym, by podczas zabawy skupiać się jedynie na elementach, które będą zrozumiałe dla niemowląt. Właśnie dlatego książeczka kontrastowa to doskonały wybór – harmonijka z obrazkami zawiera jedynie treści, jakie maluchy są w stanie rozróżnić.

Prezentujemy wyłącznie najwyższej jakości artykuły tego typu, które wytrzymają aktywność i ciekawość nawet najbardziej ruchliwych pociech. Warto na własne oczy przekonać się, jak wiele zabawy niesie za sobą dostępna u nas harmonijka. Książka z czarno-białymi obrazkami o wyraźnych konturach przyciągnie uwagę każdego noworodka i pozwoli produktywnie zagospodarować dzień, gdy trwa zabawa, codzienna nauka, czy trzeba sobie umilać czas w dalekiej podróży, np. samochodem.

Książeczki harmonijki to idealny dodatek do każdej podróży

Wielu rodziców zastanawia się nad tym, jak zachęcić maluszka do podróży lub jakie produkty zakupić, by cała podróż przebiegła bez najmniejszego problemu. Bez wątpienia książeczki harmonijki to idealny wybór i dla tych naprawdę małych dzieci, ale również i dla kilkumiesięcznych maluszków. Umożliwiają bowiem pokazywanie różnego rodzaju obrazków dostępnych na kartkach harmonijki, zabawę w naśladowanie głosów zwierzątek, w tworzenie opowieści. Dodajmy do tego nieco kreatywności rodzica… i uzyskujemy przepis na wspaniałą wyprawę!

Dzięki tak prostym, a jednocześnie niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniom, jak książeczki kontrastowe dla niemowląt, można bez przeszkód organizować nawet długie wycieczki, podczas których z łatwością zapewni się ciekawą rozrywkę najmłodszym. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym zadaniem jest zajęcie uwagi noworodka, dlatego oferujemy artykuły przygotowane z myślą o maluchach i sprawdzone przez wielu rodziców. Ich pozytywne opinie pozwalają nam wierzyć, że dostępny asortyment sprawdza się doskonale.

Zachęcamy, by na własną rękę przekonać się, jak wiele zalet posiada czarno-biała książka harmonijka dla dzieci, dzięki której już od pierwszych tygodni życia, maluchy mogą poznawać świat. Prawidłowy rozwój wzroku oraz podstawowych zdolności poznawczych jest kluczowe w nadchodzącej nauce rozróżniania kolorów i obiektów, a później nazywania ich. Właściwy start od pierwszych miesięcy życia niemowlaka, zaowocuje wyraźnymi efektami w późniejszej edukacji. Dostępne w naszej ofercie produkty to inwestycja w przyszłość każdego malucha!

Zobacz więcej: Książeczki kontrastowe dla niemowląt | Książki z odkrywaniem słów dla dzieci | Książki dla dzieci | Książki z zagadkami dla dzieci | Książki angielskiego dla dzieci | Księgi pamiątkowe i albumy dla dzieci | Poradniki dla Rodziców | Książki dla Mamy | Kartki okolicznościowe dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium