Menu

 Opinie o Okiemmaluszka.pl na Opineo.pl

Nowości
Zawieszka Lis Filip, Balibazoo
Zawieszka Lis Filip, Balibazoo
34,90 zł
szt.

Harmonijki kontrastowe

Od kilku już lat kontrastowe produkty dla najmłodszej grupy odbiorców cieszą się niezwykle dużą popularnością. Rodzice świadomie stawiający na rozwój swoich dzieci, takich właśnie poszukują, a wśród nich znaleźć mogą między innymi, popularne książeczki harmonijki.

Harmonijki kontrastowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Możemy ułożyć je w jednej linii na jednej ze ścian w łóżeczku, możemy położyć na podłodze, gdy maluszek ćwiczy leżenie na brzuszku, a także rozwijać takie harmonijki i pokazywać maleństwu to, co na nich się znajduje, jednocześnie opisując wszystko używając jak największej liczby słów, z którymi dziecko się zaznajamia. Biały i czarny kolor, pozwolą maluchowi na stopniowe oswajanie wzroku oraz rozróżnianie kształtów.

Disney Zabawki Disney Zabawki
Cena: 11,90 zł
szt.
zobacz więcej

Doskonała zabawa z maluszkiem

Kontrastowa harmonijka z postaciami Disneya

Zastanawiając się nad tym, jak już od pierwszych dni życia rozwijać maluszka, a jednocześnie zapewnić mu odpowiednią dawkę dobrej zabawy, bez wątpienia warto bliżej przyjrzeć się właśnie kontrastowej harmonijce, będącej bodźcem do rozwoju narządu wzroku u naszego nowonarodzonego dziecka. Wraz z przyjściem na świat maluch nie widzi wyraźnie, nawet twarzy swoich rodziców. Poprzez takie książeczki w formie harmonijek dostępnych w czarno - białej wersji, świat dla maluszka przybiera zupełnie nowy kształt, a to co widzi nie przytłacza go. Poznaje kontury, zaczyna widzieć barwy, wzrok adaptuje się do otaczającego go świata i stopniowo zaczyna dostrzegać to wszystko, co znajduje się wokół niego. W sklepie Okiem Maluszka znajdziemy m.in. harmonijkę “Świat wokół nas”, przedstawiającą przedmioty z otoczenia dziecka.

Książeczki harmonijki to idealny dodatek do każdej podróży

Wielu rodziców zastanawia się nad tym, jak zachęcić maluszka do podróży lub jakie produkty zakupić, by cała podróż przebiegła bez najmniejszego problemu. Bez wątpienia książeczki harmonijki to idealny wybór i dla tych naprawdę małych dzieci, ale również i dla kilkumiesięcznych maluszków. Umożliwiają bowiem pokazywanie różnego rodzaju obrazków dostępnych na kartkach harmonijki, zabawę w naśladowanie głosów zwierzątek, w tworzenie opowieści. Dodajmy do tego nieco kreatywności rodzica… i uzyskujemy przepis na wspaniałą wyprawę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl