do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wpisz w koszyku
kod: DZIECKO i zyskaj 10% rabatu
w dniach 20-28 maja 2024. Rabat obejmuje produkty nieprzecenione.

Tatuaże dla dzieci

Możliwość ozdobienia skóry poprzez specjalne tatuaże zmywalne dla dzieci to cieszące się sporym zainteresowaniem właśnie wśród najmłodszych rozwiązanie. Brokatowe, wodne produkty tego typu przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, bez problemu aplikuje się i usuwa, co jest jednym z ich wielu atutów. Zachęcamy do zapoznania się z dokładniejszymi informacjami na temat oferowanych w naszym sklepie artykułów dziecięcych!

Tatuaże Bang-Bang, Djeco Tatuaże Bang-Bang, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże brokatowe Kwiaty, Djeco Tatuaże brokatowe Kwiaty, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Ciemna Strona Mocy, Djeco Tatuaże Ciemna Strona Mocy, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Dinozaury, Djeco Tatuaże Dinozaury, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże dla dzieci Bukiety, Djeco Tatuaże dla dzieci Bukiety, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże dla dzieci Pogoda, Djeco Tatuaże dla dzieci Pogoda, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Jednorożce, Djeco Tatuaże Jednorożce, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Malutkie Rzeczy, Djeco Tatuaże Malutkie Rzeczy, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże metaliczne Egzotyka, Djeco Tatuaże metaliczne Egzotyka, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Piraci, Djeco Tatuaże Piraci, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Słodkości, Djeco Tatuaże Słodkości, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Smoki i Rycerze, Ooly Tatuaże Smoki i Rycerze, Ooly
Producent: Inny
Cena: 26,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże Wesoła Wiosna, Djeco Tatuaże Wesoła Wiosna, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 20,90 zł
szt.
zobacz więcej
Tatuaże zmywalne Biżuteria, Auzou Tatuaże zmywalne Biżuteria, Auzou
Producent: Auzou
Cena: 29,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czym kierować się przy wyborze zmywalnych tatuaży dla dzieci?

Nakładane bezpośrednio na skórę ozdoby powinny być przede wszystkim bezpieczne. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę m.in. na sposób przygotowania. Tatuaże wodne dla dzieci sprawdzą się w tym wypadku bardzo dobrze. Ich wykonanie odbywa się na zasadzie kalkomanii – brokatowe dekoracje dla chłopców i dziewczynek znajdują się na specjalnych, cienkich foliach, których przeważnie niewielkie arkusze przykłada się do miejsca na ciele, gdzie ma docelowo znaleźć się ozdoba. Następnie artykuły dziecięce tego typu powinny zostać zwilżone, by po odklejeniu wspomnianej warstwy malunek pozostał na skórze.

Jego usunięcie jest jednocześnie szybkie, bezbolesne i bezproblemowe. Zmywalne tatuaże brokatowe dla dzieci np. w wersji wodnej należy ponadto dostosować do wieku pociechy. Najczęściej są one zalecane w przypadku najmłodszych, którzy skończyli 3 lata. Należy przy tym pamiętać również o składzie opisywanych wyrobów. Dobrze sprawdzą się te, które przygotowano z naturalnych surowców. W przypadku takich produktów jak w pełni zmywalne, wodne tatuaże dziecięce dla chłopców i dziewczynek nierzadko stosuje się np. tusz sojowy. Materiały tego typu powinny być ponadto przebadane i atestowane. W razie wątpliwości co do właściwości artykułów dla dzieci dostępnych w naszym sklepie zachęcamy do kontaktu.

Czy dziecko może samodzielnie wykonać zmywalny tatuaż?

Wspomniane ozdoby w większości przypadków aplikuje na skórę pociechy osoba dorosła. Niektóre z wyrobów o opisywanym zastosowaniu są jednak w pełni bezpieczne do samodzielnej aplikacji przez najmłodszych. Warto sprawdzić, jakie zalecenia producenta w tym zakresie mają konkretne zmywalne tatuaże dla dzieci. Brokatowe, wodne dekoracje niekiedy mogą być nakładane nawet przez kilkulatków w trakcie zabawy. Wzory, które spodobają się chłopcom lub dziewczynkom, rekomendujemy jednak nanosić na skórę przez opiekunów bądź przynajmniej w ich obecności. To istotne zarówno ze względów bezpieczeństwa, jak i samej estetyki tworzenia ozdób ze wspomnianych artykułów dziecięcych. Dorośli są w stanie znacznie precyzyjniej umieścić zmywalne, brokatowe tatuaże dla dzieci w wybranym miejscu ciała, przez co grafika jest wyraźna i stosunkowo trwała.

Kiedy warto postawić na zmywalne tatuaże dla dzieci?

Opisywane produkty świetnie sprawdzają się jako atrakcja na rozmaitych imprezach okolicznościowych organizowanych dla najmłodszych. Tatuaże dla chłopców i dziewczynek, przygotowywane np. podczas obchodzenia urodzin czy imienin zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kilkulatków, a nierzadko i starszych pociech. Dzieci wybierają też tego typu zmywalne, brokatowe wzory na skórę jako prezenty. Możliwość ozdobienia ciała w ten sposób daje im wiele radości, dlatego warto przemyśleć uwzględnienie tego typu artykułów dziecięcych przy kompletowaniu upominków np. z okazji ukończenia klasy w szkole podstawowej.

Dość często dostępne w naszym sklepie wodne tatuaże zmywalne dla dzieci są również stosowane w przypadku pociech udających się na zabawę. Pojawienie się w gronie rówieśników z ozdobnym motywem na skórze pozwoli chłopcu czy dziewczynce poczuć się wyjątkowo. Należy zadbać o to, by taka dekoracja ciała pozostawała nienaruszona na cały czas trwania wybranej imprezy okolicznościowej. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie dziecięcych tatuaży brokatowych z naszego asortymentu. Gwarantujemy wysoką jakość zmywalnych, wodnych artykułów tego typu przeznaczonych dla dzieci – zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Zainteresowanych zapraszamy do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium