do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Wspieraj z nami rozwój Twojego Maluszka 🤍

Książeczki kontrastowe dla niemowląt

Każdy rodzic, kompletując wyprawkę dla swojego maluszka, powinien zwrócić uwagę na książeczki kontrastowe dla niemowląt, które stanowią element prawidłowego rozwoju dziecka już od pierwszych tygodni jego życia. Warto pamiętać o tym, że dobierając odpowiednie materiały edukacyjne i zabawki dla noworodka trzeba wziąć pod uwagę, jakie zdolności poznawcze posiada maluch na tym etapie rozwoju. Wspomniane książeczki zostały tak opracowane, aby pozwolić dzieciom adaptować ich wzrok do otaczającego ich świata. Kiedy się rodzą, nie widzą wyraźnie i nie rozróżniają kolorów, dlatego czarno-białe obrazki pozwalają im odróżniać proste kształty i przyzwyczajać narząd wzroku do rozpoznawania otoczenia.

Bystre Oczka. A kuku Bystre Oczka. A kuku
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bystre Oczka. Kształty Bystre Oczka. Kształty
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wypełnij dzieciństwo swojego dziecka książeczkami kontrastowymi

Twój maluszek już od pierwszych tygodni życia powinien korzystać z możliwości, jakie dają czarno-białe kontrastowe książeczki dla niemowląt. Te występują zarówno w formie tradycyjnej, jak również w wersji pojedynczych obrazków lub otwierających się harmonijek. Takie książeczki możemy ułożyć wokół dziecka, gdy leży w łóżeczku, możemy także pokazywać je maluszkowi, bawiąc się z nim w przerwie między jedną drzemką a drugą, między jednym karmieniem a kolejnym.

Dla rozwoju malucha dobrze jest, aby już od najmłodszych lat trwała nauka przyswajania kolejnych informacji, co doskonale wpływa na dalszy rozwój oraz późniejsze zdolności poznawcze. Książeczki kontrastowe dla noworodka to idealny wybór dla każdego rodzica, który chce zadbać o jak najlepszą przyszłość swojej pociechy. Wybierając oferowane przez nas produkty dla dzieci, zyskuje się gwarancję, że gdy za kilka lat rozpocznie się edukacja wczesnoszkolna malucha, łatwiej będzie mu zdobywać podstawową wiedzę.

Niezwykle istotne jest, aby odpowiednio zadbać o dobry start młodego człowieka, już od pierwszych tygodni życia, wybierając najlepsze materiały edukacyjne, które jednocześnie doskonale wpiszą się w plan codziennych zabaw. Czarno-białe książeczki kontrastowe dla niemowląt pomogą w nauce odróżniania kształtów, jakie można napotkać w otaczającym świecie. Dzięki przystępnej formie stworzonej specjalnie z myślą o dzieciach poznawanie kolejnych elementów wyposażenia domu stanie się dla noworodka świetną rozrywką.

Kontrastowe książeczki – z myślą o rozwoju najmłodszych

Wspólnie możemy zadbać o to, by maluchy rozwijały się prawidłowo oraz poznawały świat każdego dnia. Kontrastowe książeczki dla niemowląt, zostały przygotowane przez specjalistów od tworzenia materiałów edukacyjnych. Łącząc zdobywanie wiedzy z zabawą, można łatwo przekonać swoją pociechę do odkrywania kolejnych elementów otaczającego ją świata. Mając to na uwadze, oferujemy artykuły, które doskonale dopasują się do poznawanych na bieżąco kształtów i kolorów.

Dostępne w naszym asortymencie czarno-białe książeczki kontrastowe dla dzieci wprowadzają najmłodszych w fascynujący, bogaty świat różnorodnych przedmiotów, warzyw, owoców czy zwierząt. Dzięki temu noworodek uczy się rozpoznawać kształty i poszukiwać ich odpowiedników w swoim najbliższym otoczeniu. Sprawia to, że gdy tylko zacznie rozróżniać kolory, a w dalszej przyszłości słowa, łatwiej będzie mu się komunikować z otoczeniem. Dbając o edukację maluchów, warto wykorzystać każdy element, mogący znacząco wspomóc ich prawidłowy rozwój.

Wybierając materiały wspierające naukę oraz wykształcenie dobrego widzenia, dobrze jest postawić na sprawdzony asortyment. Nasze produkty cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami rodziców, co stanowi najlepszą rekomendację. Oznacza to, że każda prezentowana książeczka kontrastowa dla niemowlaka okaże się zarówno źródłem dobrej zabawy, jak i ważnej dla tak młodego człowieka wiedzy. Oferowany asortyment pomoże postawić pierwszy, niezwykle ważny krok w edukacji maluchów.

Stymulacja kolorami

Dobór materiałów dydaktycznych dla najmłodszych może okazać się wymagający. Książeczki kontrastowe dla niemowląt muszą wyróżniać się paroma specyficznymi cechami, wynikającymi z dopiero rozwijających się zmysłów. Dziecko odróżnia czerwony, żółty, czy zielony kolor średnio po 3-4 miesiącach, jednak w przypadku, gdy obiekty w tych odcieniach są duże i dobrze widoczne. Na samym początku jednak jego wzrok dopiero przystosowuje się do nowej rzeczywistości. Noworodek nie rozróżnia jeszcze kolorów, zauważa jedynie kontrastowe i wyraźne połączenie koloru białego i czarnego.

Produkty te są więc doskonałym wyborem dla wszystkich noworodków i ich rodziców. Warto je zakupić, aby powoli przyzwyczajać i rozwijać narząd wzroku do otaczającego dziecko świata. W sklepie Okiem Maluszka znajdziesz m.in. takie serie książkowe, jak: "Mamusie z dziećmi" oraz "Tatusiowie z dziećmi".

Zachęcamy do wyboru oferowanych w naszym sklepie, niezwykle atrakcyjnych materiałów edukacyjnych dla najmłodszych. Książki kontrastowe dla niemowląt sprawią, że rozwijanie zdolności poznawczych i umiejętności rozróżniania kształtów stanie się dużo łatwiejsze. Zdobywanie nowych informacji można, a nawet powinno się połączyć z zabawą. Polecamy artykuły z prezentowanego asortymentu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium