do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Książeczki kontrastowe dla niemowląt

Każdy rodzic, kompletując wyprawkę dla swojego maluszka, powinien zwrócić uwagę na książeczki kontrastowe dla niemowląt, które stanowią element prawidłowego rozwoju dziecka już od pierwszych tygodni jego życia. Warto pamiętać o tym, że dobierając odpowiednie materiały edukacyjne i zabawki dla noworodka, trzeba wziąć pod uwagę, jakie zdolności poznawcze posiada maluch na tym etapie rozwoju. Wspomniane książeczki przeznaczone dla najmłodszych zostały tak opracowane, aby pozwolić dzieciom na adaptację wzroku do otaczającego je świata. Kiedy się rodzą, nie widzą wyraźnie i nie rozróżniają kolorów, dlatego czarno-białe obrazki pozwalają im odróżniać proste kształty, a także przyzwyczajać narząd wzroku do rozpoznawania przestrzeni, w której się znajdują. Książeczka dla malucha może być dla niego nie tylko formą wesołej edukacji, ale też pierwszą, wspaniałą przygodą!

Bystre Oczka. A kuku Bystre Oczka. A kuku
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bystre Oczka. Kształty Bystre Oczka. Kształty
Cena: 14,00 zł
szt.
zobacz więcej
Co umie mała biała rybka Co umie mała biała rybka
Cena: 26,00 zł 21,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Wypełnij dzieciństwo swojego malucha kontrastowymi książeczkami dla niemowląt

Twój maluszek już od pierwszych tygodni życia powinien korzystać z możliwości, jakie dają czarno-białe kontrastowe książeczki dla niemowląt. Te występują zarówno w formie tradycyjnej, jak i w wersji pojedynczych obrazków lub otwierających się harmonijek. Takie książeczki są idealne dla noworodka, możemy je ułożyć wokół dziecka, gdy leży w łóżeczku, a także pokazywać je maluszkowi, bawiąc się z nim w przerwie między drzemkami czy karmieniem.

Dla prawidłowego rozwoju dzieciątka dobrze jest, aby już od najmłodszych lat trwała nauka przyswajania kolejnych informacji, co doskonale wpływa na późniejsze zdolności poznawcze. Książeczki kontrastowe dla noworodka to idealny wybór rodzica, który chce zadbać o jak najlepszą przyszłość swojej pociechy. Stawiając na oferowane przez nas produkty dla dzieci, mamy gwarancję, że gdy za kilka lat rozpocznie się edukacja wczesnoszkolna malucha, łatwiej będzie mu zdobywać podstawową wiedzę. Książeczki do czytania dla niemowląt nie tylko pomagają w uczeniu maluszka poznawania świata, ale mogą też stanowić przyjazną i lekką rozrywkę dla starszego dziecka, np. roczniaka.

Niezwykle istotne jest, aby odpowiednio zadbać o dobry start młodego człowieka, już od pierwszych tygodni życia, wybierając najlepsze materiały edukacyjne, które jednocześnie doskonale wpiszą się w plan codziennych zabaw. Czarno-białe książeczki kontrastowe dla niemowląt pomogą w nauce odróżniania kształtów, jakie można napotkać w otaczającym świecie. Dzięki przystępnej formie stworzonej specjalnie z myślą o dzieciach poznawanie kolejnych elementów wyposażenia domu stanie się dla malucha świetną rozrywką.

Książeczki kontrastowe dla niemowląt – z myślą o rozwoju najmłodszych

Wspólnie możemy zadbać o to, by maluchy rozwijały się prawidłowo oraz poznawały świat każdego dnia. Kontrastowe książeczki dla niemowląt zostały przygotowane przez specjalistów od tworzenia materiałów edukacyjnych.

Dostępne w naszym asortymencie czarno-białe książeczki kontrastowe dla dzieci wprowadzają najmłodszych w fascynujący, bogaty świat różnorodnych przedmiotów, warzyw, owoców czy zwierząt. Dzięki temu niemowlę zaczyna poszukiwać ich odpowiedników w swoim najbliższym otoczeniu. Sprawia to, że gdy tylko zacznie rozróżniać kolory, a w dalszej przyszłości słowa, łatwiej będzie mu się komunikować z innymi. Dbając o edukację maluchów, warto wykorzystać każdy element, mogący znacząco wspomóc ich prawidłowy rozwój. Nasze materiały sprawdzą się dobrze nie tylko u noworodków, ale też u starszych pociech, których wzrok wciąż się rozwija i przystosowuje do rozpoznawania nowych rzeczy. Książeczka edukacyjna z naszej oferty świetnie nada się dla 6-miesięcznego bądź rocznego dziecka.

Wybierając materiały do stymulacji i rozwoju widzenia, dobrze jest postawić na sprawdzony asortyment. Nasze produkty cieszą się niezwykle pozytywnymi opiniami wśród rodziców, co stanowi najlepszą rekomendację. Oznacza to, że każda prezentowana książeczka kontrastowa dla niemowlaka okaże się zarówno źródłem dobrej zabawy, jak i ważnej dla tak młodego człowieka wiedzy. Książeczki edukacyjne pomogą postawić pierwszy, niezwykle istotny krok w edukacji maluchów.

Stymulacja kolorami – książeczki do czytania dla niemowląt

Dobór materiałów dydaktycznych dla najmłodszych może okazać się trudny. Książeczki kontrastowe dla niemowląt muszą wyróżniać się paroma specyficznymi cechami, wynikającymi z dopiero rozwijających się zmysłów. Dziecko odróżnia czerwony, żółty czy zielony kolor średnio po 3-4 miesiącach, jednak tylko wtedy, gdy obiekty w tych odcieniach są duże i dobrze widoczne. Na samym początku jego wzrok dopiero przystosowuje się do nowej rzeczywistości. Noworodek nie rozróżnia jeszcze barw, zauważa jedynie kontrastowe, wyraźne połączenie koloru białego i czarnego.

Produkty te są więc doskonałym wyborem dla najmłodszych oraz ich rodziców. Warto je zakupić, aby powoli przyzwyczajać dziecko do otaczającego je świata i rozwijać narząd wzroku. W sklepie Okiem Maluszka znajdziesz m.in. takie serie książkowe, jak: „W domu” oraz „Moje zwierzęta”. Są to piękne, kontrastowe książeczki dla niemowląt, które w uroczy sposób przedstawiają zwierzątka oraz przedmioty domowe, na pewno przypadną do gustu np. rocznej dziewczynce i chłopcu.

Zachęcamy do zakupu oferowanych w naszym sklepie, niezwykle atrakcyjnych materiałów edukacyjnych dla najmłodszych. Książki kontrastowe dla niemowląt sprawią, że rozwijanie zdolności poznawczych i umiejętności rozróżniania kształtów stanie się dużo łatwiejsze. Zdobywanie nowych informacji można, a nawet powinno się połączyć z zabawą. Z nami jest to możliwe!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium