do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wydawnictwo Harmonia

Znaleziono produktów: 39

Szukasz poradników dla rodziców? Świetnie trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz książki z praktycznymi poradami dla opiekunów dzieci w różnym wieku. Dużym zainteresowaniem wśród czytelników cieszy się Wydawnictwo Harmonia. Oferowane przez nie publikacje dotyczą psychologii, pedagogiki i logopedii. Ponadto wydawca proponuje angażujące, pięknie ilustrowane bajki dla maluchów. Zapoznaj się z przygotowanym przez nas katalogiem i dowiedz się więcej na temat integracji sensorycznej, ustalania rytmu snu i zabaw ruchowych.

150 zabaw ruchowych 150 zabaw ruchowych
Cena: 44,90 zł
szt.
zobacz więcej
Integracja sensoryczna Integracja sensoryczna
Cena: 21,90 zł
zobacz więcej
Mowa ciała Mowa ciała
Cena: 29,90 zł 21,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Poradniki Wydawnictwa Harmonia

Wychowanie dziecka z pewnością jest sporym wyzwaniem. Chcesz jak najlepiej przygotować swoją pociechę do dorosłego życia? Skorzystaj z porad doświadczonych pedagogów i wykorzystuj wiedzę psychologiczną. Wydawnictwo Harmonia wydało wiele poradników dla rodziców, które dotyczą między innymi budowania więzi i wyznaczania granic. Nasi klienci często zamawiają książkę „Wychowanie maluszka od urodzenia do trzeciego roku życia”, gdzie wskazano najczęściej popełniane przez opiekunów błędy i sposoby na rozwijanie zdrowej więzi z pociechą. Pierwsze lata życia człowieka mają kluczowy wpływ na jego charakter i zdolności do radzenia sobie z emocjami.

Ciekawą propozycją są proste czytanki o emocjach. Autorzy Wydawnictwa Harmonia szczególną uwagę zwracają na potrzeby rodzin zmagających się z zaburzeniami rozwoju dziecięcego. W takim przypadku wychowanie wymaga znacznie więcej pracy i świadomości rodzicielskiej. Czytając poradniki, można dobrze przygotować się do wyzwań związanych z komunikacją z dziećmi z autyzmem lub afazją.

Scenariusze zabaw od wydawnictwa dla dzieci

Jakie zabawy najlepiej wpływają na rozwój kilkulatków? Warto skorzystać ze scenariuszy opracowanych przez pedagogów. Wydawnictwo Harmonia oferuje książki prezentujące różne sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem. Sprawdzonym źródłem inspiracji jest na przykład „150 zabaw ruchowych” autorstwa Donatelli Colina. Ruch jest bardzo ważnym elementem rozwoju psychofizycznego. Celem wykonywania przedstawionych w poradniku ćwiczeń jest między innymi poprawa koordynacji ruchowej, motoryki rąk i sprawności grafomotorycznej. Przede wszystkim jednak zabawy są przyjemne i w naturalny sposób kształtują zdolności malucha.

W książkach Wydawnictwa Harmonia często pojawia się temat integracji sensorycznej i metody Montessori. Zapewniamy literaturę specjalistyczną, która zwiększa kompetencje terapeutów i nauczycieli. Wiedza pedagogiczna bez wątpienia przydaje się też rodzicom chcącym wspierać prawidłowy rozwój swoich pociech.

Książki Wydawnictwa Harmonia

Zamówisz u nas poradniki dla rodziców i książki dla dzieci od najlepszych autorów. Poznaj bestsellery Wydawnictwa Harmonia i postaw na świadome wychowanie. Każdy oferowany w naszym sklepie produkt został starannie opisany, dzięki czemu szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz. Do katalogu regularnie wprowadzamy nowości. Chętnie pomożemy Ci przy wyborze literatury dziecięcej i specjalistycznych publikacji dotyczących pedagogiki i psychologii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium