do kasy suma: 0,00 zł

Skorzystaj z cenowych okazji i sprawdź zakładkę PROMOCJE !

🤍 Marka PATULOVE - wpisz kod PONCZO i zyskaj 10% rabatu 🤍

Naklejki

Bardzo często najprostsze zabawki dziecięce zapewniają im najbardziej interesującą rozrywkę. Doskonałym przykładem mogą być sprzedawane w naszym sklepie produkty – zamówcie zestaw naklejek dla dzieci, dziewczyn i chłopców. Uwielbiają je wszystkie maluchy bez względu na wiek i płeć. Nowa książeczka edukacyjna z naklejkami zapewni mu fascynującą zabawę na długie godziny, a rodzicom nieco wolnego czasu. Wybierzcie którąś z dostępnych w naszej ofercie, a otrzymacie gwarancję, że jest wysokiej jakości i na pewno przypadnie do gustu zarówno Wam, jak i Waszej pociesze.

Kalkomania Odkrywca, Moulin Roty Kalkomania Odkrywca, Moulin Roty
Producent: Moulin Roty
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Kalkomania Ogrodnik, Moulin Roty Kalkomania Ogrodnik, Moulin Roty
Producent: Moulin Roty
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - Dinozaury, Wilga Lubię naklejać - Dinozaury, Wilga
Cena: 12,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - Jednorożce, Wilga Lubię naklejać - Jednorożce, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - Na budowie, Wilga Lubię naklejać - Na budowie, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - Na wsi, Wilga Lubię naklejać - Na wsi, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - Piraci, Wilga Lubię naklejać - Piraci, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - Syrenki, Wilga Lubię naklejać - Syrenki, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - W lesie, Wilga Lubię naklejać - W lesie, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Lubię naklejać - W podróży, Wilga Lubię naklejać - W podróży, Wilga
Cena: 13,90 zł
zobacz więcej
Naklejki na rolce 120 sztuk Konie, Moses Naklejki na rolce 120 sztuk Konie, Moses
Producent: Moses
Cena: 17,90 zł
zobacz więcej
Naklejki wypukłe - Pojazdy Naklejki wypukłe - Pojazdy
Producent: Inny
Cena: 4,90 zł
szt.
zobacz więcej

Jakie zestawy naklejek wybierać?

Co warto wziąć pod uwagę, wybierając dla dziewczynek lub chłopców książki edukacyjne z naklejkami? Przede wszystkim tematykę całego zestawu. Ważne, by odpowiadała ona zainteresowaniom małych twórców. Dzięki temu szanse na to, że zaangażują się w zabawę nimi, będą zdecydowanie większe. Pamiętajcie też, że upodobania kilkulatków zmieniają się bardzo szybko i to, co podobało się im jeszcze miesiąc temu, dziś może być już zupełnie nudne.

Kolejne ważne kryterium to wiek pociechy. Dziecięce książeczki z naklejkami dla dwulatka wyglądają nieco inaczej niż te przeznaczone dla starszych dzieci. Poszczególne elementy są zwykle większe, dzięki czemu małym użytkownikom łatwiej jest sobie z nimi poradzić. Jeśli pojedyncze nalepki będą miały delikatną, misterną konstrukcję i dużo drobnych elementów, przedszkolak może mieć trudności z odklejeniem ich od arkusza i przeniesieniem na kartkę bez uszkodzenia całości. Warto zatem wybierać zestawy nalepek dostosowane do wieku, zgodnie z zaleceniami producentów zabawek edukacyjnych.

Przy wyborze zabawek niekoniecznie trzeba natomiast zwracać uwagę na płeć dziecka. Dziecięce nalepki mogą wyglądać dokładnie tak samo, gdyż zainteresowania kilkulatków zwykle są zbliżone. Edukacyjne książeczki z naklejkami dla dziewczynek i chłopców nie muszą być związane tematycznie z lalkami, czy modą, podobnie jak zestawy przeznaczone dla chłopców mogą przedstawiać coś zupełnie innego niż samochody, czy piłkarze. Pozwólcie maluchowi wybierać samodzielnie i nie powielajcie stereotypów!

Jak można wykorzystać naklejki w zabawie?

Możliwości ku temu, by wykorzystać zestawy nalepek dla dzieci w edukacyjnych dziecięcych zabawach, jest całe mnóstwo. Poza standardowym umieszczaniem ich na kartkach można używać ich również przy ćwiczeniu sortowania, kategoryzowania, czy rozpoznawania kolorów. Wszystko zależy od etapu rozwoju, na jakim obecnie znajduje się Wasza pociecha.  Książeczki z naklejkami dla dwulatka mogą posłużyć również jako świetna inspiracja do poznawania otaczającego świata. Zestawy dla dziewczyn i chłopców, związane z życiem na wsi mogą pomóc dziecku w nauce nazw zwierząt gospodarskich albo wydawanych przez nie dźwięków, pełniąc funkcję edukacyjną. Bogaty wybór różnorodnych wariantów pozwala na przygotowanie ćwiczeń o różnej tematyce.

Warto zostawić też nieco przestrzeni na wykorzystanie wyobraźni. Nie zawsze musicie podsuwać swojemu dwulatkowi gotowe scenariusze zabaw. Często te najbardziej interesujące i kreatywne rodzą się z nudy. Właśnie wtedy, kiedy nie ma narzuconego konkretnego schematu działania, maluch może wymyślić zupełnie nowe wykorzystanie nalepek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać dziecięce naklejki z książeczek edukacyjnych dla dziewczyn i chłopca, np. do oznakowania miejsc parkingowych dla resoraków.

Książeczki z naklejkami dostępne w naszej ofercie

Tworząc ofertę naszego sklepu, staraliśmy się, by w jak najwyższym stopniu odpowiadała realnym potrzebom maluchów i rodziców. Jesteśmy otwarci na ich wskazówki i sugestie. Wszystkie proponowane książeczki edukacyjne z naklejkami dla dzieci, bez względu na to, czy są dla dwulatka, czy starszych dziewczyn lub chłopców, wyróżniają się wysoką jakością, starannym wykonaniem i tematyką odpowiadającą zainteresowaniom małych twórców. Wybierając dziecięce zestawy dostępne w naszej ofercie, zapewniacie swojej pociesze wiele godzin fascynującej rozrywki. Przekonajcie się sami, jak świetnie może się dzięki nim bawić, uczyć i rozwijać nowe umiejętności – zamówcie te produkty już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl