do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Karty kontrastowe

Pozytywne działanie i pomoc w rozwoju dziecka dzięki oferowanym przez nas kartom kontrastowym. Zgromadziliśmy dla Państwa starannie wyselekcjonowane propozycje, idealnie dobrane do wieku Państwa pociech. Dbanie o ich prawidłowy rozwój to najważniejsze zadanie każdego rodzica. Przy wykorzystaniu kart dla niemowląt maluszek w szybki, skuteczny, a co najistotniejsze bezpieczny sposób rozwinie niezwykle ważne umiejętności percepcji wzrokowej oraz skupiania uwagi. Różne dostępne warianty produktów dla dzieci, w tym spinane na kółeczku czy na sznureczku, doskonale sprawdzą się, jako edukacyjna zabawka dla maluchów, od kiedy tylko skończą kilka tygodni życia.

Terapia funkcji wzrokowych. Część 1 Terapia funkcji wzrokowych. Część 1
Cena: 69,00 zł
zobacz więcej

Karty dla niemowląt pomagają w rozwoju wyobraźni i pobudzają kreatywność

Prezentowane karty dla dzieci dostępne są w różnych wersjach. Na szczególną uwagę zasługują modele, w których karty kontrastowe dla niemowląt połączone są ze sobą za pomocą wygodnego odpinanego klipsa, sznureczka lub kółeczka. Jest to niezwykle przydatne i praktyczne udoskonalenie, które zapewnia, że nawet przy częstej zabawie, żadna z kart nie zaginie, a dziecko dalej będzie mogło korzystać z całego zestawu, poznając wszystkie obrazki. Wśród propozycji produktowych znajdują się konkretne grupy i rodzaje grafik. Wzory, kształty, zwierzątka i wiele innych pomogą Państwa dzieciom poznać otaczający je świat w jak najbardziej przystępny sposób. Szczególnie przyjazne i bezpieczne dla dzieci są miękkie wersje czarno-białych kart kontrastowych, które nie tylko wspierają rozwój zmysłu wzroku, ale i dotyku. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są przeznaczone do bezpiecznego i skutecznego rozwoju Państwa pociech.

Prawidłowe rozpoczęcie nauki niemowląt przy pomocy kart kontrastowych

Bez wątpienia zapoznając się z przygotowanym asortymentem, można zadawać sobie wiele pytań, o to czy warto zainwestować w dostępne w naszej ofercie produkty oraz, czy pociechy są już dostatecznie duże na karty kontrastowe dla niemowląt. Od kiedy warto zacząć wykorzystywać je do codziennych zabaw? Każdy z artykułów opatrzony jest informacją o odpowiednim wieku, a pierwsze z nich będą przystępne dla noworodka już po kilku tygodniach życia. Zależnie od tempa rozwoju oraz umiejętności rozpoznawania kształtów i kolorów, dobrze jest dobierać coraz bardziej złożone warianty produktu.

Dzięki wytrzymałym rozwiązaniom nawet najbardziej aktywne i ciekawskie noworodki będą mogły bez przeszkód bawić się oferowanymi artykułami. Karty kontrastowe na sznureczku, bądź kółeczku doskonale sprawdzą się jako dodatek do codziennych zabaw. Warto także rozważyć zabranie ich w podróż, aby skutecznie zająć czas najmłodszych w długiej trasie. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionym asortymentem, aby dowiedzieć się, jakie materiały dla niemowląt najlepiej wybrać.

W ofercie naszego sklepu zamieściliśmy dla naszych klientów wygodne i praktyczne zestawy startowe dla dzieci. Niemowlaki wykazujące pierwsze oznaki zainteresowania otaczającym je światem potrzebują wielu nowych bodźców i obrazków zwracających ich uwagę. Szczególnym wariantem kart kontrastowych są te, przeznaczone do terapii funkcji wzrokowych. Zawartość teczek znajdujących się w zestawie podzielona jest na materiał tematyczny, atematyczny oraz literowy. Kontrastujące ze sobą kolory – czarny czy żółty – działają na korzyść kształcenia funkcji istotnych dla wczesnego etapu rozwoju dziecka. Docelowo zestaw nadaje się do pracy z niemowlętami, jednak może być również wykorzystywany przy nauce dzieci starszych, które zatrzymały się na etapie funkcji poznawczych lub wykazują większą aktywność podczas oglądania wzorów zawartych w tymże zestawie.

Dlaczego warto kupić swojemu dziecku karty kontrastowe?

Czarno-białe karty kontrastowe dla niemowląt na kółeczkach lub sznureczkach mają bardzo szerokie zastosowanie, są niezwykle pomocne w stymulowaniu rozwoju. Wpływają na kształtowanie inteligencji wizualno-przestrzennej oraz na umiejętności rozpoznawania granic, w późniejszym etapie rozwoju wspomaga to łatwość i zręczność dziecka na przykład w chwytaniu przedmiotów. Wraz z poznawaniem nowych obrazków oraz wiekiem dziecka karty kontrastowe są bardziej uszczegółowione. Więcej detali, bardziej zaawansowane wzory wspomagają umysł malucha w zakresie odbieranych bodźców, sile skupienia i kształtowaniu wyobraźni. Wykorzystanie kart w codziennej zabawie z dzieckiem nie tylko pozytywnie wpływa na jego rozwój, ale też buduje szczególną więź z rodzicem. Jeśli szukają Państwo odpowiedniego prezentu dla niemowlaka, chcąc wspierać jego prawidłowy rozwój, prezentowane zestawy kart nadadzą się do tego rewelacyjnie. Dysponujemy różnorodnym asortymentem, dopasowanym do ciekawych świata dzieci, które rozpoczynają poznawanie swojego otoczenia.

Warto zdecydować się na wybór produktów wspierających naukę najmłodszych. Wyposażone w kółeczko, sznureczek lub klips są to trwałe i atrakcyjne zabawki, które jednocześnie pomagają produktywnie spędzać czas. Czarno-białe obrazki to idealny pierwszy krok ku właściwemu kształtowaniu funkcji poznawczych noworodków. Zachęcamy do zakupu już dziś!

Zobacz więcej: Książeczki kontrastowe dla niemowląt | Książki z odkrywaniem słów dla dzieci | Książki dla dzieci | Książki z zagadkami dla dzieci | Książki angielskiego dla dzieci | Księgi pamiątkowe i albumy dla dzieci | Poradniki dla Rodziców | Książki dla Mamy | Kartki okolicznościowe dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium