do kasy suma: 0,00 zł

Wspieraj z Nami rozwój Swojego Maluszka!

Karty kontrastowe

Pozytywne działanie i pomoc w rozwoju dziecka dzięki oferowanym przez nas kartom kontrastowym. Zgromadziliśmy dla Państwa starannie wyselekcjonowane propozycje, idealnie dobrane do wieku Państwa pociech. Dbanie o ich prawidłowy rozwój to najważniejsze zadanie każdego rodzica. Przy wykorzystaniu kart dla niemowląt maluszek w szybki, skuteczny, a co najistotniejsze bezpieczny sposób rozwinie niezwykle ważne umiejętności percepcji wzrokowej oraz skupiania uwagi.

Starter malucha CzuCzu Starter malucha CzuCzu
Cena: 34,90 zł 29,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Karty kontrastowe Poznaję Uczucia Karty kontrastowe Poznaję Uczucia
Producent: Trefl
Cena: 14,90 zł
szt.
zobacz więcej
Karty kontrastowe Widzę Kolory Karty kontrastowe Widzę Kolory
Producent: Trefl
Cena: 9,90 zł
szt.
zobacz więcej
Karty kontrastowe Widzę Kształty Karty kontrastowe Widzę Kształty
Producent: Trefl
Cena: 9,90 zł
zobacz więcej

Karty dla niemowląt pomagają w rozwoju wyobraźni i pobudzają kreatywność

Prezentowane karty dla dzieci dostępne są w różnych wersjach. Na szczególną uwagę zasługują modele, w których karty połączone są ze sobą za pomocą wygodnego odpinanego klipsa lub kółeczka. Jest to niezwykle przydatne i praktyczne udoskonalenie, które zapewnia, że nawet przy częstej zabawie, żadna z kart nie zaginie, a dziecko dalej będzie mogło korzystać z całego zestawu, poznając wszystkie obrazki. Wśród propozycji produktowych znajdują się konkretne grupy i rodzaje grafik. Wzory, kształty, zwierzątka i wiele innych pomogą Państwa dzieciom poznać otaczający je świat w jak najbardziej przystępny sposób. Szczególnie przyjazne i bezpieczne dla dzieci są miękkie wersje czarno-białych kart, które nie tylko wspierają rozwój zmysłu wzroku, ale i dotyku. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są przeznaczone do bezpiecznego i skutecznego rozwoju Państwa pociech.

Prawidłowe rozpoczęcie nauki niemowląt przy pomocy kart kontrastowych

W ofercie naszego sklepu zamieściliśmy dla naszych klientów wygodne i praktyczne zestawy startowe dla dzieci. Niemowlaki wykazujące pierwsze oznaki zainteresowania otaczającym je światem potrzebują wielu nowych bodźców i obrazków zwracających ich uwagę. Szczególnym wariantem kart kontrastowych są te, przeznaczone do terapii funkcji wzrokowych. Zawartość teczek znajdujących się w zestawie podzielona jest na materiał tematyczny, atematyczny oraz literowy. Kontrastujące ze sobą kolory - czarny czy żółty - działają na korzyść kształcenia funkcji istotnych dla wczesnego etapu rozwoju dziecka. Docelowo zestaw nadaje się do pracy z niemowlętami, jednak może być również wykorzystywany przy nauce dzieci starszych, które zatrzymały się na etapie funkcji poznawczych lub wykazują większą aktywność podczas oglądania wzorów zawartych w tymże zestawie.

Dlaczego warto kupić swojemu dziecku karty kontrastowe?

Czarno-białe karty mają bardzo szerokie zastosowanie, są niezwykle pomocne w stymulowaniu rozwoju. Wpływają na kształtowanie inteligencji wizualno-przestrzennej oraz na umiejętności rozpoznawania granic, w późniejszym etapie rozwoju wspomaga to łatwość i zręczność dziecka na przykład w chwytaniu przedmiotów. Wraz z poznawaniem nowych obrazków oraz wiekiem dziecka karty kontrastowe są bardziej uszczegółowione. Więcej detali, bardziej zaawansowane wzory wspomagają umysł malucha w zakresie odbieranych bodźców, sile skupienia i kształtowaniu wyobraźni. Wykorzystanie kart w codziennej zabawie z dzieckiem nie tylko pozytywnie wpływa na jego rozwój, ale też buduje szczególną więź z rodzicem. Jeśli szukają Państwo odpowiedniego prezentu dla niemowlaka, chcąc wspierać jego prawidłowy rozwój, prezentowane zestawy kart nadadzą się do tego rewelacyjnie. Dysponujemy różnorodnym asortymentem, dopasowanym do ciekawych świata dzieci, które rozpoczynają poznawanie swojego otoczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl