do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Żywienie dzieci

Jednym z najważniejszych aspektów bycia rodzicem jest zapewnienie swojemu dziecku prawidłowych warunków rozwojowych. Szczególnie istotne w dbaniu o jego bezpieczeństwo jest zdrowe, racjonalne i dostosowane żywienie. Z tego względu proponujemy poradniki żywienia dzieci, w których można znaleźć rzetelne informacje o skutecznym, zbilansowanym, a co najważniejsze - prawidłowym i bezpiecznym komponowaniu pokarmów. To pewna i profesjonalna propozycja dotycząca sprawdzonego procesu układania zdrowej diety dziecka.

  • promocja
Alaantkowe BLW Alaantkowe BLW
Cena: 44,90 zł
szt.
zobacz więcej
Nowe Alaantkowe BLW Nowe Alaantkowe BLW
Cena: 37,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Najnowsze metody wprowadzania racjonalnej diety do jadłospisu Twojego dziecka

W niniejszej kategorii znajdują się pozycje dotyczące wprowadzenia przemyślanej i bezpiecznej diety do jadłospisu dziecka. Poradniki żywienia niemowląt omawiają niezwykle popularną metodę BLW, czyli Baby-Led Weaning, co można określić jako pozostawianie dziecku wolnego wyboru w kwestii doboru zdrowych i wartościowych pokarmów. Sposób ten całkowicie wykreśla etap podawania tak zwanych “papek” i karmienia malucha łyżeczką. Dziecko może jeść posiłki przeznaczone również dla starszych dzieci, jednocześnie dostarczając organizmowi niezbędnych substancji. W poradnikach zawarte są instrukcje wprowadzenia diety, komponowania pokarmów, mnóstwo przepisów i przykładów potraw, które chętnie zje nie tylko małe dziecko, ale i starsza pociecha. Dzięki temu szybciej nauczy się samodzielności, a jedzenie stanie się zabawą oraz pełnym radości doświadczeniem.

Zdrowe żywienie wsparciem prawidłowego rozwoju dziecka

W naszej ofercie oprócz specjalistycznych poradników żywienia dzieci opisujących konkretną metodę, znajdują się również książki o bardziej ogólnym charakterze. Stanowią cenne źródło wiedzy dla każdego rodzica. Zawarte są w nich podstawowe informacje, a także odpowiedzi na najczęściej nasuwające się pytania przy komponowaniu diety. Wykaz dobrych, wartościowych składników odżywczych i najważniejsze zasady, których należy przestrzegać przy gotowaniu dla dziecka, skutecznie pomogą rodzicom nawet niedoświadczonym kulinarnie. Na szczególną uwagę zasługują działy tematyczne poświęcone zakazom oraz nakazom, jak i podpowiedziom dotyczącym możliwych reakcji alergicznych. Przestrzeganie wszystkich wytycznych pozwoli opiekunom odpowiednio dbać o prawidłową dietę, a co za tym idzie - bezpieczny rozwój dziecka.

Kreatywna kuchnia - przepisy z poradników żywienia niemowląt

Każdy rodzic lub opiekun po pewnym czasie odczuwa brak weny i inspiracji do tworzenia nowych posiłków dla swojego dziecka. W zdrowym jadłospisie należy pamiętać o różnych czynnikach, między innymi dbaniu o różnorodność i rozmaitość potraw. Przygotowywanie ich we wciąż tej samej formie może stać się nudne i dla dziecka, i dla rodzica. Warto więc wyposażyć się w dostępne w naszej ofercie poradniki żywienia dzieci, w których skomponowano kompletną dietę, nawet na cały rok. Wybrane tytuły dostosowane są do konkretnej grupy wiekowej oraz rodzaju przygotowywanych posiłków. Cenne wskazówki i wytyczne pozwolą na prawidłowe przygotowanie potraw. Rodzic, tworząc rozmaite dania, nabierze wprawy, wyczucia i zdobędzie cenne doświadczenie, które pomoże mu w racjonalnym, w pełni wartościowym żywieniu swojego dziecka.

Zobacz więcej: Książeczki kontrastowe dla niemowląt | Książki z odkrywaniem słów dla dzieci | Książki dla dzieci | Książki z zagadkami dla dzieci | Książki angielskiego dla dzieci | Księgi pamiątkowe i albumy dla dzieci | Poradniki dla Rodziców | Książki dla Mamy | Kartki okolicznościowe dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium