do kasy suma: 0,00 zł

Wspieramy rozwój Maluszków!

Maty edukacyjne

Mata edukacyjna to miejsce, na którym maluszek może spędzać mnóstwo czasu bawiąc się i odpoczywając. Kilkanaście lat temu chcąc położyć dziecko na ziemi, układaliśmy kocyk i dawaliśmy maluszkowi różnorodne zabawki. Dziś rynek akcesoriów dla dzieci poszedł zdecydowanie do przodu, oferując młodym rodzicom między innymi nowoczesne i wygodne, piankowe maty edukacyjne, jako doskonałą alternatywę dla kocyków. Produkty takie nie ślizgają się, nie marszczą. Układamy je na ziemi, jednak dzięki swojej budowie zapewniają maluszkowi odpowiednie ciepło. Najlepsza mata dla dziewczynek i chłopców jest miękka w dotyku i przyjemna podczas leżenia. Co ważne, duża, kontrastowa mata dzięki swojej budowie rozwija dziecko na wielu płaszczyznach.

Lykke mata edukacyjna, Skiddou Lykke mata edukacyjna, Skiddou
Producent: Skiddou
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata edukacyjna Boho, BabySteps Mata edukacyjna Boho, BabySteps
Producent: Baby Steps
Cena: 279,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata edukacyjna Peony Dreamland, BabySteps Mata edukacyjna Peony Dreamland, BabySteps
Producent: Baby Steps
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
Mata edukacyjna Wolf Family, BabySteps Mata edukacyjna Wolf Family, BabySteps
Producent: Baby Steps
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
Mata piankowa Biscuit Premium Mata piankowa Biscuit Premium
Producent: Cute
Cena: 399,90 zł
szt.
zobacz więcej
Mata piankowa Biscuit XL Mata piankowa Biscuit XL
Producent: Cute
Cena: 276,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata piankowa Hexagon L Mata piankowa Hexagon L
Producent: Cute
Cena: 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata piankowa Hexagon XL Mata piankowa Hexagon XL
Producent: Cute
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata piankowa Hexagon XXL Mata piankowa Hexagon XXL
Producent: Cute
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata piankowa szachownica i alfabet 120x180x1 Mata piankowa szachownica i alfabet 120x180x1
Producent: AGA
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Puzzle piankowe biało-szare L Puzzle piankowe biało-szare L
Producent: Cute
Cena: 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle piankowe biało-szare XL Puzzle piankowe biało-szare XL
Producent: Cute
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle piankowe biało-szare XXL Puzzle piankowe biało-szare XXL
Producent: Cute
Cena: 289,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle piankowe biało-szaro-czarne XL Puzzle piankowe biało-szaro-czarne XL
Producent: Cute
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle piankowe czarno-białe L Puzzle piankowe czarno-białe L
Producent: Cute
Cena: 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
Puzzle piankowe czarno-białe XL Puzzle piankowe czarno-białe XL
Producent: Cute
Cena: 229,00 zł
szt.
zobacz więcej

Mnóstwo ciekawych kontrastowych mat edukacyjnych

Oferta obejmująca wachlarz naszych produktów jest bardzo bogata, dlatego też mamy nadzieję, iż nasze maty dla niemowląt wzbudzą zainteresowanie wszystkich rodziców. Nasze dziecko może więc z przyjemnością oddać się zabawie na jednej z naszych najlepszych, dużych mat, lub po prostu wypoczywać. Polecamy zarówno maty w formie puzzli piankowych z wizerunkami różnorodnych zwierząt, maty kontrastowem maty czarno - białe, które są idealne dla tych najmłodszych dzieci, maty z literkami i innymi ciekawymi wzorami. Każdy z oferowanych produktów wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Maty edukacyjne dla dziewczynek i chłopców są więc bardzo solidne i mocne, a ich największą zaletą jest fakt, że prezentują się naprawdę estetycznie, będąc idealnym rozwiązaniem dla każdego maluszka.

Maty do zabawy dla niemowląt - przestrzeń dla Twojego dziecka

Wraz z upływem pierwszych miesięcy życia dziecka, gdy zaczyna ono wkraczać w zupełnie inny świat, w którym wszystko go ciekawi i interesuje, z pewnością duże maty do zabawy dla niemowląt stanowią doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu można zapewnić maluszkowi odpowiednie miejsce do zabawy, nauki, poznawania świata, czy też po prostu spędzania czasu. Najlepsze, edukacyjne maty piankowe posiadają dwustronny nadruk, są wodoodporne i łatwe w czyszczeniu. Maty szachownice stymulują najlepiej wzrok dziecka.

Wybierz kolorowe i kontrastowe maty dla dziewczynek lub chłopców. Zamów online!

Jakie zalety mają duże maty edukacyjne dla niemowląt?

Wszechstronne, łatwe w czyszczeniu, duże maty edukacyjne dla niemowląt są najlepszym miejscem do leżenia na brzuszku oraz raczkowania. Ciekawe, piankowe elementy konstrukcyjne zachęcają do aktywności fizycznej i pomagają wzmacniać mięśnie szyi. Silny kark pozwala dziecku podtrzymywać głowę i klatkę piersiową podczas pierwszych zabaw, rozglądania się i poznawania otoczenia. Ponadto kontrastowe obrazy stymulują rozwój narządu wzroku. Przemieszczanie się w kierunku wizerunków zwierząt lub liter poprawia postrzeganie głębi. Miękkie akcesoria, rozściełane na podłodze, zapewniają dziewczynkom i chłopcom amortyzującą powierzchnię podczas ćwiczeń stabilności tułowia oraz koordynacji w trakcie przewracania się, turlania, raczkowania lub stawiania pierwszych kroków.

Piankowe maty edukacyjne – od kiedy?

Zastanawiasz się, jaki wiek jest odpowiedni na duże, piankowe maty edukacyjne dla dziewczynek i chłopców? Z powodzeniem można wprowadzić je dla niemowląt, które potrafią już wygodnie leżeć na plecach, czyli około trzeciego miesiąca życia. Nawet jeśli noworodek nie wchodzi jeszcze w interakcje z zawieszonymi zabawkami, patrzy na nie i rozwija swój zmysł wzroku. Ciekawe elementy w kontrastujących kolorach zachęcają dziecko do: sięgania do nich, siadania, ćwiczenia pozycji na czworakach i kołysania się w przód i w tył, aby dotrzeć do interesujących je zwierzątek lub kształtów.

Kiedy Twoja pociecha zaczyna raczkować, rozważ uzupełnienie maty edukacyjnej dla niemowląt o nowe, najlepsze zabawki, aby kontynuować rozwój zdolności fizycznych i umysłowych dziewczynki lub chłopca.

Najlepsze maty edukacyjne dla dzieci jako uniwersalny prezent

Szukasz dla malucha pomysłu na prezent? Najlepsze maty edukacyjne dla dzieci i niemowląt zachęcają do zabawy i odkrywania otoczenia. Dziewczynki i chłopcy poznają nowe tekstury, dźwięki, kolory oraz kształty. Rozwijają zdolności motoryczne. Od leżenia na brzuszku po uczenie się samodzielności, korzyści płynące z posiadania najlepszych zabawek w kontrastowych kolorach są nieograniczone. Dają też rodzicom chwilę swobody. Biorąc pod uwagę szeroką gamę dużych, piankowych akcesoriów, dostępnych w naszym sklepie internetowym, z łatwością wybierzesz upominek pasujący do osobowości Twojej pociechy.

Zobacz więcej: Zabawki dla dzieci wg wieku | Zabawki dla niemowląt | Zabawki do kąpieli | Zabawki drewniane | Montessori | Puzzle i gry | Zestawy kreatywne | Piłeczki i klocki sensoryczne | Lalki | Zabawki interaktywne | Kontrastowe karuzele | Edukacyjne maty do zabawy | Szumiące przytulanki | Projektory do bajek | Odgrywanie ról | Zabawa na dworze | Pomoce edukacyjne | Pacynki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl