do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Poradniki Montessori

Maria Montessori to włoska lekarka, która znana jest na świecie jako twórczyni systemu wychowania dzieci zwanego metodą Montessori. Czym takie wychowanie jest? To przede wszystkim swobodny rozwój dziecka, stawianie na jego spontaniczność, twórczość i rozwój na każdej płaszczyźnie życia bez ustalonych zasad i reguł. Wychowanie w duchu Montessori opiera się na pozwalaniu dziecku próbowania, a nie zabraniania. Słowo “nie” zastępowane jest innymi. Nie ma kar. Metoda Montessori opiera się na wielu określonych zasadach, a książki Marii Montessori to wyjątkowa pomoc, aby tą pedagogikę w pełni zrozumieć.

Smakowita sensoryka - 21 przepisów Smakowita sensoryka - 21 przepisów
Producent: Inny
Cena: 29,90 zł
szt.
zobacz więcej
Umysł dziecka - Maria Montessori Umysł dziecka - Maria Montessori
Producent: Inny
Cena: 54,90 zł
szt.
zobacz więcej

Ciekawe pozycje dostępne w naszej ofercie

Zrozumieć Montessori. Czyli Maria Montessori o wychowaniu dzieckaW ofercie naszego sklepu znalazło się wiele ciekawych pozycji, które na pewno warto wziąć pod uwagę, jeśli naszym założeniem jest wychowanie dziecka zgodnie z pedagogiką Montessori. Dostępne poradniki udzielają cennych wskazówek, w jaki sposób nasze dziecko może osiągnąć świadomość siebie oraz we własnym tempie stawiać pierwsze kroki ku samodzielności. Każda książka to pełnowartościowy zbiór ważnych informacji oraz wskazówek, które każdy rodzic powinien poznać, aby móc ideę Montessori zrozumieć. Polecamy m.in. ,,100 pomysłów jak odkrywać świat”, ,,Metoda Montessori do trzeciego roku życia”, czy “,Sekret dzieciństwa”. Propozycje naszych poradników stanowią dla każdego rodzica początek tej jakże ekscytującej drogi rodzicielstwa.

Książki Montessori - aby wiedzieć, jak wychowywać dziecko

Książki Montessori są bez wątpienia wartymi uwagi zakupami, jeśli to właśnie ta pedagogika wydaje się być najbliższa naszemu sercu. Warto się w nie zaopatrzyć jeszcze w ciąży, aby przez kilka miesięcy móc się odpowiednio przygotować do rozwoju naszego dziecka właśnie w tym duchu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium