do kasy suma: 0,00 zł

10% na nieprzecenione produkty!
Wpisz kod DZIECKO
Rabat ważny do końca stycznia!

Opcje przeglądania

Karty do zdjęć

Karty do zdjęć to idealny sposób na upamiętnienie pierwszych miesięcy życia swojego maluszka. Dostępne są również karty do zdjęć w ciąży, które pozwolą zachować w pamięci poszczególne tygodnie ciąży oraz upamiętnić czas oczekiwania na narodziny dziecka. Bajecznie kolorowe karty dla chłopca lub dziewczynki albo te w bardziej stonowanych czarno-białych kolorach są świetnym pomysłem na zrobienie ciekawych zdjęć i stworzenie niepowtarzalnego albumu. Tego rodzaju akcesoria pozwolą upamiętnić pierwsze miesiące oraz chwile życia niemowlaka. Powstały one również z myślą o rodzicach, aby mogli oni zachować przepiękne wspomnienia upamiętnione na fotografiach.

Karty do zdjęć w ciąży, czyli czas oczekiwania na narodziny dziecka

Karty do zdjęć ze śmiesznymi napisami - dziewczynka

Ciąża to piękny czas oczekiwania na narodziny dziecka, który z pewnością każdy rodzic pamięta przez całe życie, jednak niektóre momenty mogą uciec z pamięci, więc pomocne okażą się kolorowe karty do zdjęć. Pozwolą uporządkować zdjęcia, a do tego będą doskonałą okazją do wspomnień, do których po wielu latach z przyjemnością będzie się powracać. Warto zatrzymać te chwile i uwiecznić je na zdjęciach z kartami gdzie podany jest tydzień ciąży. Takie zdjęcia będą doskonałą pamiątką dla całej rodziny, a potem także dla dziecka. Karty te mają duże wymiary, a więc będą świetne widoczne na zdjęciu. Fotografie z takimi artykułami uporządkują nie tylko rodzinny album, ale także będą doskonałym pomysłem na prezent czy formą zaproszenia dla bliskich nam osób.

Czarno-białe karty do zdjęć pierwszy rok życia - magiczny czas wspomnień

Dorośli bardzo lubią wracać wspomnieniami do dzieciństwa, czasu beztroski, zabawy i radości. Nie każdy jednak ma te chwile zapisane w pamięci, zatem najlepszym sposobem, aby je zachować jest album ze zdjęciami dla maluszka. Z myślą o tym powstały też specjalne karty do zdjęć z pierwszego roku życia, które pozwalają w oryginalny sposób upamiętnić ten czas. Dostępne są również karty ze śmiesznymi napisami, na przykład napisem “50% mamy + 50% taty = 100% ideału”, które są ciekawym pomysłem na wyjątkowe, niebanalne i zabawne zdjęcia niemowląt i dzieci. Czy fotografie z takimi kartami nie będą świetną pamiątką dla całej rodziny?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl