do kasy suma: 0,00 zł

Wspieramy rozwój Maluszków!

Karty do zdjęć

Karty do zdjęć to idealny sposób na upamiętnienie pierwszych miesięcy życia swojego maluszka. Dostępne są również karty do zdjęć w ciąży, które pozwolą zachować w pamięci poszczególne tygodnie ciąży oraz upamiętnić czas oczekiwania na narodziny dziecka. Bajecznie kolorowe karty dla chłopca lub dziewczynki albo te w bardziej stonowanych czarno-białych kolorach są świetnym pomysłem na zrobienie ciekawych zdjęć i stworzenie niepowtarzalnego albumu. Tego rodzaju akcesoria pozwolą upamiętnić pierwsze miesiące oraz chwile życia niemowlaka. Powstały one również z myślą o rodzicach, aby mogli oni zachować przepiękne wspomnienia upamiętnione na fotografiach.

Karty do zdjęć w ciąży, czyli czas oczekiwania na narodziny dziecka

Karty do zdjęć ze śmiesznymi napisami - dziewczynka

Ciąża to piękny czas oczekiwania na narodziny dziecka, który z pewnością każdy rodzic pamięta przez całe życie, jednak niektóre momenty mogą uciec z pamięci, więc pomocne okażą się kolorowe karty do zdjęć. Pozwolą uporządkować zdjęcia, a do tego będą doskonałą okazją do wspomnień, do których po wielu latach z przyjemnością będzie się powracać. Warto zatrzymać te chwile i uwiecznić je na zdjęciach z kartami gdzie podany jest tydzień ciąży. Takie zdjęcia będą doskonałą pamiątką dla całej rodziny, a potem także dla dziecka. Karty te mają duże wymiary, a więc będą świetne widoczne na zdjęciu. Fotografie z takimi artykułami uporządkują nie tylko rodzinny album, ale także będą doskonałym pomysłem na prezent czy formą zaproszenia dla bliskich nam osób.

Czarno-białe karty do zdjęć pierwszy rok życia - magiczny czas wspomnień

Dorośli bardzo lubią wracać wspomnieniami do dzieciństwa, czasu beztroski, zabawy i radości. Nie każdy jednak ma te chwile zapisane w pamięci, zatem najlepszym sposobem, aby je zachować jest album ze zdjęciami dla maluszka. Z myślą o tym powstały też specjalne karty do zdjęć z pierwszego roku życia, które pozwalają w oryginalny sposób upamiętnić ten czas. Dostępne są również karty ze śmiesznymi napisami, na przykład napisem “50% mamy + 50% taty = 100% ideału”, które są ciekawym pomysłem na wyjątkowe, niebanalne i zabawne zdjęcia niemowląt i dzieci. Czy fotografie z takimi kartami nie będą świetną pamiątką dla całej rodziny?

Zobacz więcej: Karty do zdjęć | Drewniane tabliczki do zdjęć | Fotokocyki | Fotoprześcieradła | Gumki, spinki, opaski do włosów | Naklejki do sesji zdjęciowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl