do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wydawnictwo Otwarte

Znaleziono produktów: 3

W naszym sklepie zamówisz książki o wychowywaniu dzieci. Proponujemy poradniki najlepszych autorów, którzy dzielą się swoją wiedzą psychologiczną i pedagogiczną. Wydawnictwo Otwarte przygotowało wiele wyjątkowych publikacji sprzyjających zwiększaniu świadomości rodzicielskiej. Zapewniamy je w korzystnych cenach, z szybką dostawą do domu. Czytaj teksty doświadczonych pedagogów i przekonaj się, jak zadbać o prawidłowy rozwój swoich pociech.

Poradniki Wydawnictwa Otwartego

Bycie rodzicem nie jest łatwe. Wiąże się z dużą odpowiedzialnością za przyszły los małego człowieka. Misją Wydawnictwa Otwartego jest wspieranie opiekunów dzieci w tworzeniu zdrowych relacji rodzinnych i stymulacji rozwoju pociech. Wśród bestsellerów znajduje się na przykład książka „Jak nie ranić swojego dziecka. O wychowaniu bez awantur”, której autorką jest Nicola Schmidt, Poradnik omawia sposoby komunikacji w sytuacjach stresowych. Czytelnik dowiaduje się, dlaczego krzyk i nadmierna krytyka źle wpływają na dziecięcą samoocenę oraz jakie mogą mieć konsekwencje w życiu dorosłym. Dzięki lekturze można nauczyć się spokojnego reagowania na nieposłuszeństwo i wyznaczania granic.

Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszy się także książka omawiająca problemy związane z rywalizacją i kłótniami rodzeństwa. To od rodziców zależy, jaką relację będą mieć ze sobą bracia i siostry. Wydawnictwo Otwarte zachęca do pracy zespołowej i świadomego prowadzenia rozmów z maluchami. Jeśli czekasz na narodziny drugiego dziecka, warto już wcześniej się do tego przygotować i zadbać o emocje pierworodnej pociechy.

Wydawnictwo dla mamy i taty

Wiedza na temat sposobu myślenia maluchów i rozwoju mózgu człowieka daje rodzicom większą kontrolę nad wychowaniem. Właśnie dlatego warto regularnie sięgać po książki Wydawnictwa Otwartego. Pisane są prostym, przejrzystym językiem i pozwalają szybko zrozumieć zaawansowane zagadnienia z zakresu psychologii i pedagogiki. Wszystkie poradniki dokładnie opisaliśmy, dzięki czemu bez problemu znajdziesz odpowiednią lekturę dla siebie.

Dla mam borykających się z macierzyńskimi dylematami polecamy książkę „Mama lama — czyli macierzyństwo i inne przypadłości życiowe” Anny Weber i Aleksandry Woźniak. Autorki Wydawnictwa Otwartego z dużą empatią przedstawiają problemy polskich matek i sposoby na ich rozwiązanie. Jak pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą i rozwijaniem kariery? Czy w codziennej rutynie da się znaleźć czas dla siebie? Mamy i ojcowie powinni dbać o swoje zdrowie psychiczne. Ich szczęście pozytywnie wpływa na rozwój i samopoczucie pociech.

Bestsellery Wydawnictwa Otwartego

Śledzimy nowości na rynku wydawniczym i wprowadzamy do naszej oferty najlepsze książki dla dzieci i rodziców. Oferujemy bajki, książeczki interaktywne i poradniki. Zamówisz u nas na przykład publikacje Wydawnictwa Otwartego. Doskonale rozumiemy potrzeby opiekunów maluchów i chętnie pomagamy w walce z trudami rodzicielstwa. Dostarczymy Ci praktyczne akcesoria dziecięce i wiedzę na temat wychowania dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium