do kasy suma: 0,00 zł

Wspieramy rozwój Maluszków!

Zawieszki do wózka

Spacer z dzieckiem to wielkie wydarzenie dla młodych rodziców. Zawsze trzeba się do niego dobrze przygotować: odpowiedni ubiór dziecka, przykrycie, torba z pieluszkami i chusteczkami. Aby zadbać o spokojną i miłą atmosferę oraz zapewnić dziecku atrakcję, warto pomyśleć o specjalnych zawieszkach do wózka. Przydadzą się nie tylko dla zaspokojenia ciekawskiego malucha, ale czasami bywają deską ratunku, gdy nagle spacer przestanie się maluszkowi podobać i trzeba go będzie czymś koniecznie szybko zająć. Zawieszki do wózka dla niemowląt to sprawdzone rozwiązanie oraz świetny element dekoracyjny.

Karuzela podróżna Skarby Oceanu, Tiny Love Karuzela podróżna Skarby Oceanu, Tiny Love
Producent: Tiny Love
Cena: 113,00 zł
zobacz więcej
Przytulanka Królik, Sensillo Przytulanka Królik, Sensillo
Producent: Sensillo
Cena: 21,90 zł
szt.
zobacz więcej
Przytulanka Piesek, Sensillo Przytulanka Piesek, Sensillo
Producent: Sensillo
Cena: 21,90 zł
szt.
zobacz więcej
Przytulanka Słonik, Sensillo Przytulanka Słonik, Sensillo
Producent: Sensillo
Cena: 21,90 zł
szt.
zobacz więcej

Zawieszki do wózka dla niemowląt - czym się kierować przy wyborze?

Asortyment sklepów z artykułami dziecięcymi jest bardzo bogaty. Jedną z kategorii są zawieszki do wózka dla niemowląt. Producenci prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowszych rozwiązań, ale warto pamiętać, że zawsze należy je dopasować do danego etapu rozwoju dziecka. Maluszki w pierwszym okresie życia widzą zaledwie kontury z kilkudziesięciu centymetrów, a ich ruchy są kompletnie nieskoordynowane. Mimo to dla takiego maleństwa jesteśmy w stanie wybrać użyteczny upominek. W tym przypadku świetnie sprawdzi się zawieszka do wózka kontrastowa lub czarno-biała. To nie kwestia mody czy upodobania, tylko rozumienia potrzeb dziecka na tak wczesnym etapie rozwoju. Zawieszki mają za zadanie skupić wzrok malucha, zaciekawić go danymi elementami, na przykład wisząca na sznurku piłeczka podczas jazdy wózkiem będzie się machać, co z jednej strony zainteresuje dziecko, z drugiej zaś wywoła znużenie i pomoże w zaśnięciu. Zawieszki kontrastowe dla maluszka mogą przedstawiać figury geometryczne, ale również misie i kwiatki - ważne, żeby mocno kontrastowały z otoczeniem, dlatego najbardziej popularnymi zawieszkami dla dzieci są te, w kolorach białym, czarnym i czerwonym.

Niezwykle popularne zawieszki drewniane

Na rynku jest wiele rodzajów zawieszek. Niektóre dostępne są w formie spirali, inne są wiszące, odpowiednie do zawieszenia za pomocą klipsa do budy wózka, a jeszcze inne mają formę łańcucha, możemy je więc zaczepić przez całą długość. Myśląc o wyborze zawieszki do wózka dla niemowląt, warto wiedzieć, że w dobie dzisiejszej dostępności, nie jesteśmy już zmuszeni do wyboru zabawek wyłącznie z plastiku. Oczywiście, one również mają swoje atuty - cena, kolor, ale ostatnimi czasy niezwykle popularne są wszelkie zabawki, w tym zawieszki, wykonane z naturalnych surowców. Drewniane zawieszki do wózka to powrót do wcześniejszych lat, ale w nieco nowoczesnym wydaniu. Nie tylko wpisują się w trend wooden toys, ale są zwyczajnie piękne, estetycznie wykonane i nieco bardziej subtelne niż zawieszki plastikowo-materiałowe. Z całą pewnością posłużą młodszemu rodzeństwu, będą również wspaniałą pamiątką.

Zawieszki do wózka

Zawieszka do wózka to gadżet wielofunkcyjny. Dlaczego? Głównie z tego powodu, że przyda się na spacerach, można go przyczepić do wózka (najpierw gondoli, a potem spacerówki), ale równie dobrze trzyma się na łóżeczku dziecięcym czy stelażu maty edukacyjnej, na której dziecko spędza czas. Zawieszka do wózka jest ciekawym elementem zabawy chyba każdego malucha, dobrze zatem, aby była zabawką multisensoryczną - posiadała różne faktury elementów, elementy szeleszczące, piszczące czy też różnego rodzaju sznureczki, tasiemki i metki, które dziecko może próbować uchwycić w swoje dłonie.

Sprawdź nasze zabawki dla dzieci: Czarno-białe zabawki | Kolorowe zabawki | Czarno-białe Książeczki miękkie | Czarno-białe Przytulanki | Czarno-białe Metkowce | Czarno-białe Kostki | Czarno-białe Szeleściki | Czarno-białe Piłeczki | Czarno-białe Pacynki | Czarno-białe Grzechotki | Czarno-białe Gryzaki | Czarno-białe Zawieszki do wózka | Czarno-białe Pozytywki | Czarno-białe Zabawki z lusterkiem | Kolorowe Książeczki miękkie | Kolorowe Przytulanki | Kolorowe Grzechotki | Kolorowe Gryzaki | Kolorowe Zawieszki do wózka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl