do kasy suma: 0,00 zł

Wspieramy rozwój Maluszków!

Gryzaki i grzechotki

Większość rodziców wybiera zabawki, które są przede wszystkim solidne, trwałe, piękne, a do tego bezpieczne i praktyczne dla dziecka. Plastikowe produkty zastępowane są przez drewniane zabawki dla niemowlaków, dzięki którym my, rodzice zyskujemy gwarancję bezpiecznego i trwałego wykonania zabawki. Oferta produktów naszego sklepu obejmuje więc pełen wachlarz niezwykle ciekawych zabawek z drewna, począwszy od ślicznych grzechotek, przez karuzelki, kończąc na interesujących zawieszkach.

Cylinder z kulką, LittleDot Cylinder z kulką, LittleDot
Producent: Little DOT
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany gryzak MR B, Lullalove Drewniany gryzak MR B, Lullalove
Producent: Lullalove
Cena: 38,90 zł
zobacz więcej
Gryzak drewniany Miś, Lupo Gryzak drewniany Miś, Lupo
Cena: 29,90 zł
zobacz więcej
Grzechotka z kulką JEŻYK, Viga PolarB Grzechotka z kulką JEŻYK, Viga PolarB
Producent: Viga
Cena: 12,90 zł
zobacz więcej
Grzechotka z kulką LISEK, Viga PolarB Grzechotka z kulką LISEK, Viga PolarB
Producent: Viga
Cena: 12,90 zł
zobacz więcej
Grzechotka z kulką SŁONIK, Viga PolarB Grzechotka z kulką SŁONIK, Viga PolarB
Producent: Viga
Cena: 12,90 zł
zobacz więcej
Drewniana grzechotka Miś NATURE, Heimess Drewniana grzechotka Miś NATURE, Heimess
Producent: Heimess
Cena: 26,90 zł
zobacz więcej

Drewniane grzechotki dla każdego niemowlaka

Drewniana grzechotka inspirowana naturą Gwiazdka i Księżyc

Każde małe dziecko, które zaczyna interesować się wszystkim, co znajduje się wokół niego, z pewnością uwielbia różnorodne grzechotki. Im one głośniejsze i im bardziej kolorowe, tym mocniej dziecko jest nimi zainteresowane. W ofercie naszego sklepu znajdują się drewniane grzechotki, dzięki którym Wasz noworodek otrzyma w pełni bezpieczną, piękną, a do tego i trwałą zabawkę, która będzie doskonałym towarzyszem w czasie odkrywania nowych umiejętności, w tym trzymania, manewrowania przedmiotami, wkładania ich do buzi. Wybór naszych drewnianych zabawek z pewnością zadowoli i usatysfakcjonuje wszystkich rodziców, bowiem nasza oferta została tak przygotowana, aby każdy rodzic znalazł idealną grzechotkę dla swojego niemowlaka.

Drewniane zawieszki, czyli jak zachęcić malucha do zabawy?

Pierwsze miesiące życia dziecka to przede wszystkim długi sen i częste karmienia. Kiedy jednak dziecko skończy już trzy, cztery miesiące, zaczyna się etap zainteresowania różnego rodzaju przedmiotami. W tej sytuacji, doskonale sprawdzają się drewniane zawieszki dla niemowlaków. Można przywiesić je do wózka, zastosować przy łóżeczku, zamontować na pałąku nad dzieckiem. Bujające się nad głową dziecka zachęcają do zabawy i sprawiają, że maluch z przyjemnością uczy się odkrywać i rozwijać nowe umiejętności, jednocześnie zyskując bodźce, które nie pozwalają mu się nudzić i denerwować chwilowym brakiem zainteresowania rodziców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl