do kasy suma: 0,00 zł
Dla placówek edukacyjnych

Wszystkie placówki edukacyjnej powinny zaopatrzyć się w wyposażenie bezpieczne dla dzieci. Jego częścią są między innymi zabawki z atestem do przedszkola, szkoły czy też żłobka. Muszą to być specjalnie dobrane produkty, przystosowane do potrzeb maluszków i trochę starszych przedszkolaków, bezpieczne dla nich i na dodatek wspomagające ich rozwój. Warto także wprowadzić pomoce sensoryczne DIY. Proponujemy szeroki zakres tego typu akcesoriów, dzięki którym każde dziecko będzie się mogło bawić i uczyć, jak działa świat wokół niego.

Profesjonalne zabawki do przedszkola z atestem – poznaj naszą ofertę

W naszej ofercie zatem można znaleźć zabawki z atestem oraz produkty na pomoce DIY, które pomogą stworzyć zarówno kącik lekarski czy zabaw, a także salę sensoryczną. Są one skierowane do placówek różnego rodzaju, od przedszkoli publicznych, poprzez leśne, aż do tych, które stosują metodę Montessori. Sprawdzą się one także w przypadku miejsc, do których uczęszczają dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi. Zdajemy sobie sprawę, że w każdej jednostce pojawiają się maluszki z różnorodnymi wymaganiami, a oferowane przez nas akcesoria powinny to odzwierciedlać i spełniać swoje zadania w rozmaitych okolicznościach. Staramy się też nieustannie poszerzać nasz asortyment, uzupełniać wiedzę dotyczącą pracy z przedszkolakami czy uczniami i śledzić wydarzenia w branży, by dostarczać klientom wyroby nowoczesne i o najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie żłobki, przedszkola czy szkoły, które pragną wyposażyć się w zabawki z atestem, gry edukacyjne, pomoce sensoryczne DIY lub chcą stworzyć u siebie na przykład kącik lekarski lub sensoryczny wspierający motorykę małą i zmysły dziecka. Naszą firmę cechuje rzetelność, solidność i nastawienie na zadowolenie klientów. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i jesteśmy w stanie zaproponować satysfakcjonujące rozwiązania również w kwestii dostawy czy płatności.

Wyposażenie żłobka, przedszkola czy szkoły – co musisz wiedzieć?

Przygotowanie miejsca do spędzania czasu, na przykład kącika lekarskiego w przedszkolu, wymaga odpowiedniej wiedzy oraz wybrania zabawek z atestem, z których mali odkrywcy mogą swobodnie korzystać pod czujnym okiem dorosłych. Placówki edukacyjne dla najmłodszych muszą spełniać określone standardy, a my chętnie pomożemy skompletować właściwe wyposażenie, idealne dla dzieci w różnym wieku. Doskonale wiemy, że na tym etapie zdobywania nowych umiejętności akcesoria takie jak pomoce sensoryczne DIY są bardzo ważne i mogą znacząco przyczynić się do prawidłowego rozwoju czy do rozbudzenia ciekawości i wyobraźni malucha.

Bezpieczne i wytrzymałe zabawki do przedszkola z atestem

To, co cechuje proponowane przez nas zabawki do przedszkola z atestem oraz kreatywne zestawy – pomoce sensoryczne DIY, to przede wszystkim ich wytrzymałość. Małe dzieci są bardzo zainteresowane odkrywaniem świata i wybrane do placówek edukacyjnych akcesoria, na przykład w kąciku lekarskim, muszą być odporne na próby ich zniszczenia. Dostępne w naszej ofercie produkty są gotowe na różne, niestandardowe zastosowania, jakie znajdą dla nich maluszki. Wykonano je z bezpiecznych, ale odpornych na uszkodzenia certyfikowanych materiałów. 

Inną ważną zaletą gier dla dzieci, edukacyjnych zabawek z atestem do przedszkola i innych wyrobów proponowanych przez nas jest łatwość utrzymywania ich w czystości. W przypadku maluszków regularna higiena jest bardzo znacząca, ponieważ wystarczy chwila, by dana rzecz, na przykład część kącika lekarskiego lub jakaś pomoc, wylądowała w ustach dziecka, które koniecznie musi sprawdzić, jak ona smakuje. W związku z tym proste i szybkie mycie akcesoriów jest szczególnie istotne, ponieważ po udanej zabawie mogą się znajdować na nich rozmaite zanieczyszczenia, które nie powinny trafić do buzi maluszka.

Dlaczego warto postawić na zabawki z atestem do przedszkola?

Wiemy, że rodzice, posyłając swoje pociechy do żłobka, szkoły czy przedszkola, okazują ogromne zaufanie pracownikom. Dlatego wspieramy placówki, by udostępniały dzieciom wyłącznie bezpieczne dla nich zabawki z atestem czy pomoce sensoryczne DIY, którymi najmłodsi mogą się do woli bawić. Nasza oferta powstaje dzięki uważnej obserwacji – w ten sposób możemy wybrać i zaproponować produkty, które spełniają potrzeby małych użytkowników, są przystosowane do ich możliwości oraz etapu kształcenia, a także wspomagają zdobywanie nowych umiejętności. Tyczy się to wszystkich naszych artykułów, zarówno książek, lalek do opieki, piłeczek sensorycznych czy tworzonego dedykowanego miejsca w sali – np. kącika lekarskiego czy miejsca do ćwiczeń ruchowych.

Rozwój poprzez zabawę z pomocami sensorycznymi DIY

Pracę pedagogów w przedszkolach wspomagają kreatywne pomoce sensoryczne DIY, wykorzystywane tuż obok zabawek z atestem, takich jak te pochodzące z kącika lekarskiego czy do zabawy w kuchnię i gotowanie. Polegają one na wsparciu ogólnego rozwoju dziecka, a robią to poprzez równoczesną stymulację jego wielu zmysłów. W ten sposób maluszek poznaje świat nie tylko wzrokiem, ale też dotykiem, węchem czy słuchem. Takie produkty nie są zatem przeznaczone wyłącznie do zabawy, ale mają też wartość edukacyjną. 

W naszej ofercie dla przedszkoli przygotowaliśmy takie pomoce sensoryczne DIY jak:

 • karty pracy, 

 • zestawy artystyczne z sensorycznymi, futerkowymi elementami, 

 • komplety do ćwiczenia motoryki małej, 

 • pakiety do nauki pisania i liczenia, 

 • zestawy do malowania i poznawania barw, 

 • masy sensoryczne,

i inne zabawki z atestem przystosowane do pobudzania dziecięcych zmysłów.

Oprócz pomocy sensorycznych DIY warto też zwrócić uwagę na liczne zabawki edukacyjne, na przykład:

 • klocki do nauki liczenia, 

 • gry i puzzle edukacyjne,

 • kule i woreczki sensoryczne, 

 • drewniane klocki z dźwiękami, 

 • kostki i stoliki edukacyjne ćwiczące ruchy dłoni, 

 • pętle motoryczne, 

 • dyski sensoryczne do zabaw ruchowych,

i wiele innych propozycji, które wspomagają rozwój malucha i angażują go podczas zabawy.

Taka różnorodność sprawia, że bez trudu da się dopasować zabawki z atestem, pomoce sensoryczne DIY i akcesoria do potrzeb danego przedszkola czy żłobka. Oprócz tego polecamy także lektury dotyczące wykorzystywania takich rozwiązań w codziennej pracy z najmłodszymi. Dowiesz się z nich o wszystkich zaletach wspomagania rozwoju oraz o tym, jak wprowadzić tego typu metody do swojego działania. To jednak nie tylko pozycje skierowane do opiekunów i nauczycieli, ale także dla rodziców, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę.

Kącik lekarski w przedszkolu i inne tematyczne zestawy – jak je przygotować?

W placówkach edukacyjnych warto urządzać tematyczne miejsca do zabawy, które równocześnie będą prezentować dzieciom różne inspirujące zawody. Takie przeznaczenie może mieć między innymi kącik lekarski w przedszkolu. Warto wyposażyć go w zabawki oraz pomoce sensoryczne DIY przedstawiające przedmioty używane w danej pracy. Korzystając z nich, najmłodsi nie tylko dostarczą sobie rozrywki i zajmą czas, ale także zdobędą nowe umiejętności w sposób dla nich atrakcyjny i angażujący. Jak widać, kącik lekarski lub taki utrzymany w innej tematyce to coś, co doskonale sprawdza się w miejscach, w których przebywają dzieci. Ważne jest, by wykorzystywać w nim zabawki z atestem, przeznaczone dla danej grupy wiekowej

Książki przeznaczone dla najmłodszych i nie tylko

Znaczącą częścią rozwoju dziecka jest stopniowe zapoznawanie go z książkami. Powinny się one znaleźć w przedszkolu tuż obok pomocy sensorycznych DIY i zabawek z atestem. Można z nich korzystać, jeszcze zanim maluch nauczy się czytać. W asortymencie dostępne są między innymi dotykowe książeczki, które zainteresują także najmłodszych odbiorców, pobudzając ich zmysły i wspomagając rozwój. Mogą one być na przykład częścią kącika lekarskiego. To również świetna metoda na poznawanie liter oraz pierwszych słów w przyjaznej atmosferze. Poradniki z kolei przeprowadzą każdego przez pierwsze chwile opieki nad dzieckiem i wskażą rozwiązania polecane przez ekspertów.

Istotnym segmentem w pozycjach wydawniczych są poradniki wspierające rozwój. Wykorzystywanie ich w pracy może pomagać rozwiązywać problemy wychowawcze dzieci. Oprócz tego uczą one opiekunów, jak właściwie wspierać mądrość i indywidualność dziecka. W naszym asortymencie znajdują się także książki z propozycjami zabaw dla dzieci na różne pory roku, książki z piosenkami przedszkolnymi i płytami CD, co urozmaica codzienną pracę i sprawia, że staje się ona bardziej kreatywna.

Proponujemy najlepsze wydane w Polsce publikacje. Wśród nich pojawiają się także tytuły skierowane do dorosłych, czyli nauczycieli i rodziców. W naszym sklepie oferowane są dzieła pojawiające się nakładem takich wydawnictw jak Natuli, Harmonia, Egmont, Zielona Sowa czy Aksjomat. Pozwolą one zrozumieć, jak korzystać z pomocy sensorycznych DIY, dlaczego aranżacje takie jak kącik lekarski w przedszkolu są bardzo ważne, i w jaki sposób najlepiej wybierać zabawki z atestem. Ta praktyczna lektura dostarczy każdemu wielu cennych wskazówek, które następnie można wprowadzić w życie i włączyć do procesu wychowywania maluszka lub do opieki nad nim podczas jego pobytu w żłobku czy w szkole.

Współpraca ze znanymi producentami zabawek z atestem

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z ogromnej roli bezpieczeństwa w kwestii wyboru zabawek do przedszkola z atestem czy pomocy sensorycznych DIY, nawiązujemy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, stosującymi odpowiednie materiały i korzystającymi z certyfikowanych rozwiązań. Chcemy, by wszystkie akcesoria uwzględniały potrzeby dziecka i naturalne etapy jego rozwoju. Równocześnie leży nam na sercu dobro najmłodszych, dlatego też w naszym asortymencie dostępne są jedynie wyroby spełniające wymagane normy, przebadane między innymi pod kątem chemicznym i przetestowane na okoliczność pojawienia się ryzyka różnego rodzaju.

Wśród materiałów stosowanych do tworzenia przedstawionych zabawek z atestem i pomocy sensorycznych DIY wykorzystano między innymi drewno, gumę, miękkie tkaniny i inne w pełni bezpieczne surowce. To właśnie z nich wykonywane są między innymi gry, puzzle, lalki, książki, karuzele, piłeczki oraz przytulanki. Tak szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów sprawia też, że każda placówka edukacyjna, taka jak przedszkole, znajdzie wśród nich coś dla siebie, a maluchy, które będą się nimi cieszyć, z pewnością też będą zachwycone rozmaitością dostępnych opcji, na przykład w zabawowym kąciku lekarskim. Wśród firm, z którymi współpracujemy, wymienić można między innymi Little DOT, Djeco, Goki czy też Small Foot.

Postaw na nowoczesne i rozwojowe metody pracy z zabawkami z atestem

Od właściwej opieki nad najmłodszymi i od umożliwienia im prawidłowego rozwoju w przedszkolu zależy do pewnego stopnia ich przyszłe życie. Dlatego warto sięgać po odpowiednie i kształtujące wiele nowych umiejętności zabawki z atestem czy pomoce sensoryczne DIY. Prawidłowo zaprojektowana przestrzeń, na przykład z kącikiem lekarskim, dostarczy maluchom rozrywki i pokaże im, jak wygląda świat wokół nich. Zatroszcz się zatem o to, by w placówce edukacyjnej znalazły się dobrze dobrane produkty, zarówno przeznaczone do wykorzystania w pomieszczeniach, jak i w czasie pobytu na dworze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium