do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wydawnictwo Greg

Znaleziono produktów: 36

Wspólne czytanie z dzieckiem ma bardzo pozytywny wpływ na jego rozwój. Warto zwrócić uwagę na to, by książki, które wybierasz, nie były przypadkowe. Sięgając po publikacje uznanych wydawnictw, takich jak Greg, masz pewność, że będą dostosowane do wieku i potrzeb Twojego malucha. Zapoznaj się z pełną ofertą tytułów i wybierz takie, które najlepiej odpowiadają upodobaniom Twojej pociechy i Twoim.

Zagadki dla dzieci Zagadki dla dzieci
Cena: 8,90 zł
szt.
zobacz więcej

Dlaczego warto wybrać wydawnictwo Greg?

To utytułowane wydawnictwo z bogatym dorobkiem istnieje na rynku już od 30 lat. Uznaje się je za jednego z najważniejszych wydawców lektur szkolnych w naszym kraju. W ofercie Grega nie brakuje jednak również pozycji kierowanych do najmłodszych. Możesz wybierać między klasycznymi i tymi mniej znanymi bajkami. Na uwagę zasługują także publikacje przygotowane z myślą o edukacji i rozwoju maluchów. Asortyment jest na tyle szeroki, że na pewno spełni Twoje oczekiwania. 

Propozycje wydawnictwa Greg dla dzieci w każdym wieku

Wśród książek wydawanych przez Grega można znaleźć publikacje dla maluchów w każdym wieku, bez względu na to, jakie są ich aktualne zainteresowania. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze wspólnym czytaniem z pociechą, warto sięgnąć po książeczki na dobranoc, zarówno takie napisane przez dobrze znanych autorów, jak i te nieco mniej popularne, ale równie wartościowe. Sprawdź sam, które z propozycji tego uznanego wydawnictwa najbardziej spodobają się Twojemu dziecku.

Książki na dobranoc

Lektury czytane dziecku przed snem powinny ułatwiać mu wyciszenie i relaks po całym dniu pełnym wrażeń. Wiele z pozycji oferowanych przez wydawnictwo Greg doskonale wpisuje się w te potrzeby. Możesz wybierać między opowieściami przygotowanymi z myślą o najmłodszych i takimi, które lepiej sprawdzą się w przypadku kilkulatków. Oczywiście to tylko sugestia, a nie sztywny podział. Najważniejsze, by książka była w stanie zainteresować pociechę. Publikacje dostępne są zarówno w twardych, jak i miękkich oprawach, dzięki czemu łatwo dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. 

Klasyczne pozycje

Jako rodzic powinieneś zadbać również o to, by Twój podopieczny mógł zapoznać się z najbardziej znanymi, klasycznymi utworami. Oferta wydawnictwa Greg obejmuje między innymi popularne wiersze Jana Brzechwy czy Adama Mickiewicza. Wiele z nich z pewnością sam doskonale pamiętasz ze swojego dzieciństwa, a być może nawet znasz na pamięć. Czytając je razem ze swoją pociechą, będziesz mógł wrócić do nich myślami i zapewnić swojemu maluchowi równie ciekawe wspomnienia. Poznawanie klasycznych pozycji to dobry wstęp do literatury i doskonała zachęta do tego, by z czasem sięgnąć również po inne, mniej popularne tytuły. 

Lektury edukacyjne

Poza tym, że wspólne czytanie to doskonała okazja do bliskości i zacieśnienia więzi między rodzicem a podopiecznym, może nieść za sobą również walory edukacyjne. Wybierz dostępne w ofercie wydawnictwa Greg proste książeczki z naklejkami, idealne już dla dwulatków, albo nieco bardziej zaawansowane pozycje zawierające na przykład ciekawostki ze świata zwierząt. Jeśli Twoja pociecha ma problemy z wymową, warto natomiast sięgnąć po jedną z wielu publikacji logopedycznych, które mogą pomóc w doskonaleniu konkretnych głosek czy poszerzeniu słownictwa dziecka. Na uwagę zasługują również pozycje przygotowane z myślą o najmłodszych, którzy dopiero uczą się wypowiadania swoich pierwszych słów. 

Jak wybrać książkę, która spodoba się Twojemu dziecku?

Najważniejszym kryterium doboru książek zawsze powinny być zainteresowania Twojego malucha. Tylko wtedy, gdy weźmiesz je pod uwagę przy wyborze wspólnej lektury, możesz mieć pewność, że rzeczywiście zaciekawi dziecko. To ważne zwłaszcza przy wyborze wierszyków na dobranoc, jak i w wypadku publikacji edukacyjnych. Na szczęście oferta wydawnictwa Greg jest na tyle szeroka i różnorodna, że jest w stanie zaspokoić wymagania Twojej pociechy bez względu na to, w jakim jest wieku i co ją obecnie pasjonuje. Przekonaj się sam, jak przyjemne może być spędzanie czasu na wspólnym czytaniu i jak wiele korzyści niesie za sobą ta z pozoru prosta czynność. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium