do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wydawnictwo Entliczek

Znaleziono produktów: 1

Są różne sposoby na okazanie dziecku swojej miłości. Jednym z nich jest czytanie książek Wydawnictwa Entliczek. Sprawdź, dlaczego tak jest! W naszym sklepie znajdziesz wyjątkową literaturę dziecięcą, która wspiera pogłębianie relacji rodzinnych i przekazuje ważne wartości. Wybieraj wartościowe książeczki, które w ciepły i zabawny sposób uczą lepszego rozumienia oraz wyrażania emocji. Zapewniamy bestsellery dla najmłodszych w korzystnych cenach.

Książki Wydawnictwa Entliczek

Po czym poznać dobrą książkę dla dzieci? Jest angażująca, rozwijająca i ładnie wydana. Na początku największe znaczenie ma okładka i sposób oprawienia opowieści. Wydawnictwo Entliczek przykłada dużą uwagę do detali i zapewnia pięknie ilustrowane książeczki w twardej, odpornej na uszkodzenia oprawie. Maluchy często bardzo emocjonalnie podchodzą do czytania, lubią zaginać strony i nie są delikatne wobec trzymanych w ręku przedmiotów. Właśnie dlatego tekst powinien być zadrukowany na solidnych kartkach o odpowiedniej gramaturze.

Kolejną kwestią jest treść. Lektura musi korzystnie wpływać na dziecięcy rozwój. Może to robić na przykład poprzez stymulowanie wyobraźni, przekazywanie wiedzy o świecie i zachęcanie do logicznego myślenia. Czytelnicy liczą na dobrą zabawę. Oferowane przez nas książki z pewnością ją dostarczą. Entliczek to wydawnictwo rodzinne, które dużą uwagę przykłada do oczekiwań odbiorców i tworzenia ciepłej, rodzinnej atmosfery wokół publikacji. Działa na rynku od 2011 roku i dynamicznie się rozwija, wprowadzając do oferty literaturę dla młodzieży i dorosłych.

Entliczek o miłości w rodzinie

Jedną z najpopularniejszych książek opracowanych przez Wydawnictwo Entliczek jest „Miłość” autorstwa Astrid Desbordes i Pauline Martin. To wyjątkowa historia o miłości matki do dziecka. Francuski bestseller w przystępny dla najmłodszych sposób wyjaśnia, co oznacza kochanie kogoś w codziennym życiu. Na bogato ilustrowanych kartkach przedstawiono różne sceny. Archibald, bohater historii, zastanawia się, czy jego mamie zawsze będzie na nim zależeć. Czasami podąża jej śladem i robi dokładnie to, co ona. Czasami chce podążać własną ścieżką. Autorki pokazują, że prawdziwa miłość wiąże się z zapewnieniem kochanej osobie wolności, wsparcia i pełnej akceptacji. Trzeba przygotować się na lepsze i gorsze chwile, ale zawsze być ze sobą blisko i sobie ufać.

Wydawnictwo Entliczek chętnie porusza ważne tematy, które skłaniają do refleksji ludzi w każdym wieku. Opiekunowie dzieci mają szansę przemyśleć podejście do wychowania i tworzenia więzi rodzinnych oraz rozwijać się razem ze swoją pociechą.

Bestsellery wydawnictwa Entliczek

Śledź ofertę naszego sklepu, a znajdziesz wiele wyjątkowych książek, które warto czytać swojemu dziecku. Oferujemy między innymi publikacje Wydawnictwa Entliczek, Harmonia, Dwie Siostry i Zakamarki. Literatura dziecięca łączy w sobie bajkową narrację, angażującą treść i stymulujące zmysły ilustracje. Poznawaj bestsellery polskich i zagranicznych autorów. Zapewniamy sprawną realizację zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium