do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wydawnictwo Dwie Siostry

Znaleziono produktów: 12

Co warto czytać swojemu dziecku? Wybieraj książeczki, które są ciekawe i angażują zmysły maluszków. W naszej ofercie znajdziesz między innymi publikacje opracowane przez Wydawnictwo Dwie Siostry. Przekonaj się, że współczesna literatura dziecięca zachwyca osoby w każdym wieku. Czytając barwne opowieści polskich i zagranicznych autorów, będziesz świetnie bawić się razem ze swoją pociechą. Regularnie śledź nowości wydawnicze w naszym katalogu i uzupełniaj domową biblioteczkę o kolejne bestsellery.

Najlepsze wydawnictwa książek dla dzieci

Naszą misją jest wspieranie rozwoju dzieci. Dostarczamy klientom starannie wyselekcjonowane zabawki i akcesoria dla najmłodszych. W przygotowanej przez nas ofercie nie mogło zabraknąć książek Wydawnictwa Dwie Siostry, które często polecane jest przez znawców literatury dziecięcej. Zostało założone w 2006 roku i od tego czasu zdążyło oczarować serca wielu polskich czytelników. Prezentowane przez nie historie przekazują uniwersalne wartości, są zabawne, wzruszające i rozwijają empatię. Oferowane książki są przepięknie ilustrowane i stymulują zmysł wzroku. Ich autorami są pisarze i ilustratorzy, którzy doskonale rozumieją dziecięcy sposób myślenia i mają dużą swobodę w kreowaniu fikcyjnego świata.

Jest wiele powodów, dla których warto czytać razem ze swoimi dziećmi. Wspólne zagłębianie się w opowieści wydane przez Wydawnictwo Dwie Siostry pogłębia więzi rodzinne, zachęca do abstrakcyjnego myślenia i poprawia koncentrację. Ponadto kształtuje u maluchów zdolności językowe, ucząc ich nowych słów i wyrażeń oraz logicznego budowania zdań. Czytanie poszerza wiedzę i motywuje do lepszego poznawania rzeczywistości.

Nowości Wydawnictwa Dwie Siostry

Proponujemy książki dla dzieci w różnym wieku. Wydawnictwo Dwie Siostry przygotowało między innymi książeczki interaktywne dla maluchów od 1. roku życia, które doskonale sprawdzają się we wprowadzaniu rutyny dnia. Dużym zainteresowaniem czytelników cieszy się „Śpij, króliczku”. Jej autorem jest Jörg Mühle, znany jako pisarz i ilustrator. Bohaterem opowieści jest uroczy królik kładący się spać. W tekście zawarto różne polecenia, które wzbogacają proces czytania. Dzieci mają pogłaskać zwierzątko lub klasnąć. Takie czynności sprawiają im wiele radości.

Wśród bestsellerów znajduje się również seria książek autorstwa Rotraut Susanne Berner, która prezentuje różne pory roku i dnia na ulicy Czereśniowej. Wydawnictwo Dwie Siostry zadbało o efektowną oprawę. Sztywne kartki są odporne na zagięcia i uszkodzenia. Twoja pociecha może cieszyć się nimi przez długi czas. Mimo częstego czytania pozostaną w idealnym stanie.

Wydawnictwo literatury dziecięcej

Rozwijaj wyobraźnię swojego dziecka i stwórz biblioteczkę z bogato ilustrowanymi książeczkami. W naszym sklepie tanio zamówisz bestsellery dla najmłodszych czytelników. Zapewniamy nowości od najpopularniejszych wydawnictw, takich jak Dwie Siostry, Entliczek, Haromonia i Zakamarki. Czytanie to świetny sposób na spędzanie czasu z bliską osobą i uspokajanie maluchów przed snem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium