do kasy suma: 0,00 zł

🖤BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA🖤

⚠️Sprawdź zakładkę wyprzedaż i skorzystaj z okazji⚠️

Widzę, słyszę, poznaję - Dźwięki na spacerze. Książka do pióra Kakadu, Jupi Jo

Dostępność: brak towaru
Cena: 28,90 zł 28.90
ilość - + szt.
Ulubione

Opis

Książka Widzę, słyszę, poznaję - Dźwięki na spacerze do interaktywnego pióra kakadu.

Publikacja jest częścią innowacyjnego systemu nauki i zabawy w jednym.

Książka interaktywna do pióra Kakadu, które uruchamia zakodowane na stronach teksty i dźwięki. 

Maluch usłyszy i pozna 24 dźwięki, które towarzyszą mu podczas spacerów, takie jak: szczekanie psa, jadąca na sygnale karetka, gwizdek policjanta kierującego ruchem. W książce znajdzie również odgłosy przyrody, na przykład: deszcz, rzekę, szelest liści na wietrze, ćwierkanie ptaków.

Świetne ilustracje Beaty Żurawskiej oraz zapisane na każdej stronie wyrazy dźwiękonaśladowcze zachęcają do zabawy, poznawania świata i rozwijania słownictwa.

Do książki nie jest dołączone interaktywne pióro Kakadu, które należy kupić osobno. Pióro jest kompatybilne ze wszystkimi książkami oznaczonymi znakiem Kakadu.

Autor: Magdalena Młodnicka
Wydawnictwo: JUPI JO!
Rok wydania: 2023
Oprawa: twarda
Liczba stron: 24
Format: 18.5 x 18.5 cm

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium