🖤Kup 2 produkty marek Little Dutch lub Tiger Tribe i otrzymaj PRODUKT GRATIS marki Swim Essential🖤
⚠️Sprawdź zakładkę wyprzedaż i skorzystaj z okazji⚠️
0
Opis
Drewniany, zabawkowy pilot do aamochodu z dźwiękami francuskiej marki Janod.
Drewniany pilot do auta z dźwiękami francuskiej marki Janod to zabawka aktywizująca dla dzieci od 18. miesiąca życia, inspirowana dziecięcym breloczkiem do kluczy. Dzięki miękkiej silikonowej obudowie jest przyjemna w dotyku i idealnie dopasowana do małych rączek
Maluch może bawić się kolorowymi kluczykami z silikonowymi wypustkami typu pop-it oraz naciskać przyciski uruchamiające różne funkcje i dźwięki związane ze światem motoryzacji. Czerwony przycisk z symbolem kłódki blokuje i odblokowuje pojazd, niebieski imituje dźwięk uruchamianego silnika, błękitny aktywuje klakson, a biały z ikoną świateł awaryjnych uruchamia efekt dźwiękowy migania.
Zabawka rozwija: małą motorykę, odkrywanie i eksperymentowanie, zmysł słuchu oraz dotyku.
Wiek: 18 miesięcy +
Wymiary produktu: 12,8 x 3 x 7 cm
Materiał: drewno (FSC), silikon
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)

Nowości
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.