do kasy suma: 0,00 zł

Wspieramy rozwój Maluszków!

Znaleziono produktów: 4

Wydawnictwo Papa Mili

Książeczki kontrastowe - pierwsze kroki w odkrywaniu nowego świata Twojego dziecka

Książeczki i karty kontrastowe pozwalają łatwiej i pełniej wejść w przestrzeń kolorów, barw, kształtów. Dziecko na początku swojego życia widzi tylko w odcieniach czerni i bieli. Od 3 miesiąca zaczyna odróżniać podstawowe kolory, czyli czerwony, żółty, zielony. Specjalne książeczki, które oferujemy, są niezbędne właśnie w tym czasie - zapewniają doskonałą stymulację procesów myślowych, zmysłu wzroku i pobudzają do działania. Producent Papa Mili dokłada wszelkich starań, aby rozwój Twojego dziecka przebiegał poprawnie i różnorodnie.

Co znajduje się w książeczkach Papa Mili?

Książeczki kontrastowe 0+ zestaw - Wydawnictwo Papa Mili

Książeczki Papa Mili to proste, czarno-białe rysunki owoców, warzyw, zwierząt i przedmiotów z bliskiego otoczenia maluszka. Różne kształty, czarno-białe rysunki, z delikatnymi, czerwonymi i żółtymi elementami pobudzają zmysły, skupiają uwagę i przede wszystkim - niezwykle interesują, wpływając na rozwój wyobraźni. Dzięki nim dziecko uczy się rozróżniania kolorów. To mały, niepozorny przedmiot, który wspomaga pamięć i koncentrację.

Karty kontrastowe idealnym pomysłem na prezent

Nowy potomek przyszedł na świat w Twojej rodzinie? Chcesz kupić upominek dla dziecka przyjaciela? Książki to doskonały pomysł - wyrazisz w ten sposób troskę o właściwy rozwój malucha. Oferujemy również tekturowe, wytrzymałe karty kontrastowe (jako uzupełnienie książeczek). Karty mają dziurkę i przewiązane są sznurkiem, co dodaje im atrakcyjności, sprawiając dziecku dodatkową zabawę. Produkt wykonany z ekologicznego papieru i zadrukowany barwnikami pochodzenia roślinnego, zatem bezpieczny dla zdrowia malucha i środowiska. Można zabawiać nimi dziecko podczas karmienia - z pewnością nie ulegną zniszczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl