do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Wpisz w koszyku
kod: DZIECKO i zyskaj 10% rabatu
w dniach 20-28 maja 2024. Rabat obejmuje produkty nieprzecenione.

Little DOT

Znaleziono produktów: 48

Little Dot to producent, który poprzez niekonwencjonalne rozwiązania wspiera rozwój dzieci od najmłodszych lat. Skupia się na funkcjonalności konstrukcji pobudzających zmysły maluchów od pierwszych dni ich życia. Zastosowanie odpowiednich struktur oraz kolorystyki gwarantuje właściwe działanie pobudzające dziecko do skupienia uwagi i praktyczne zastosowanie narzędzi rozwojowych poprzez reakcję na bodźce zewnętrzne. Modele mobili wizualnych opierają się na prostocie, czystości form, równowadze i estetyce. Co więcej, jest to asortyment wyprodukowany w Polsce!

Cylinder z kulką, Little Dot Cylinder z kulką, Little Dot
Producent: Little DOT
Cena: 45,00 zł
zobacz więcej
Mobil kontrastowy wymienny OWOCE, Little Dot Mobil kontrastowy wymienny OWOCE, Little Dot
Producent: Little DOT
Cena: 105,00 zł
zobacz więcej
Mobil kontrastowy, Little Dot Mobil kontrastowy, Little Dot
Producent: Little DOT
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
Mobil Montessori Gobbi niebieski, Little Dot Mobil Montessori Gobbi niebieski, Little Dot
Producent: Little DOT
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
Mobil Montessori TANCERZE, Little Dot Mobil Montessori TANCERZE, Little Dot
Producent: Little DOT
Cena: 135,00 zł
zobacz więcej

Mobil Montessori Ośmiościany kontrastowe

Mobil Montessori Ośmiościany kontrastowe to narzędzie rozwojowe dla najmłodszych dzieci. Złożone z trzech figur ośmiościennych w kolorach: czarnym, białym i czerwonym,  odpowiednich dla preferencji najmłodszych, ponieważ na początku życia  maluszki dostrzegają jedynie barwy kontrastowe, takie jak w niniejszej konstrukcji. Mają wiele korzyści dydaktycznych - mobile Little Dot skupiają wzrok maluszka na przestrzennych obiektach, zachęcają niemowlę do śledzenia elementów konstelacji, skupiania uwagi, ćwiczenia ruchu gałek ocznych i głowy. Ponadto trójwymiarowe figury umożliwiają ćwiczenia głębi ostrości oraz poczucia przestrzeni. 

Mobile Little Dot 

Mobil munari, ośmiościany, tancerze, gobbi jest zgodny z założeniami pedagogiki montessori wczesnoszkolnej. Konstrukcję powinno umieścić się w dogodnym miejscu w pokoju dziecięcym. Należy pamiętać, że mobil do zawieszenia przy syficie nie jest zabawką i powinien znajdować się poza zasięgiem malucha. Nie należy zawieszać go bezpośrednio nad główką dziecka, a nieco poniżej linii jego wzroku. 

Zastosowanie mobila Montessori

Mobil Montessori z naszej bogatej oferty edukacyjnych zabawek jest popularny dzięki swoim dydaktycznym właściwościom. Rodzice mogą za jego pomocą zadbać o rozwój swojego dziecka od pierwszych dni jego życia. Jest to bardzo oryginalny i wyjątkowy sposób, aby zatroszczyć się o naturalny rozwój malucha i pomóc mu poznać świat od podstaw. Figury przestrzenne oraz odpowiednio dobrana kolorystyka konstrukcji pobudzą zmysły dziecka już na początkowych etapach.  

Zastosowanie mobila Little Dot Montessori jest praktyczne oraz funkcjonuje jako bardzo estetyczny element wystroju pokoju dziecięcego. Prezentuje się nienagannie. Z pewnością przykuje uwagę Twojego dziecka i pozytywnie wpłynie na jego rozwój. Poprzez propozycję produktów edukacyjnych dla najmłodszych staramy się wspierać rozwój maluszków oraz dbać o ich kompleksowe poznawanie świata. Pierwsze pół roku życia jest bardzo ważne w rozwoju widzenia, dlatego trzeba zadbać o dostarczenie dziecku odpowiednich bodźców i pomagać mu w prawidłowym wykształceniu tego jakże ważnego zmysłu. Wierzymy, że zaspakajanie podstawowych potrzeb naszych dzieci jest jednym z najważniejszych etapów w ich rozwoju oraz dalszej edukacji. Zadbajmy zatem wspólnie o odpowiednie dozowanie doświadczeń oraz dobieranie dogodnych narzędzi edukacyjnych dla naszych dzieci. Zapraszamy do naszego sklepu, w którym można znaleźć asortyment marki Little Dot.

Drewniane zabawki Montessori dla niemowląt

Little Dot to również producent wyjątkowych drewnianych grzechotek Montessori i gryzaków dla niemowląt stworzonych w zgodzie z pedagogiką montesoriańską. Gryzaki i grzechotki Little Dot są bezpieczne, lekkie, dostosowane wielkością do małych rączek i możliwości poznawczych niemowląt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium