Kup produkty marki Janod za min. 100 zł i otrzymaj prezent zabawkę - drewniany aparat lub telefon!
🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE 🤍





Opis
Pieluszki bambusowe Premium Vintage Bloom polskiej marki Samiboo.
Pieluszki wykonane w 100% z bambusowego muślinu premium o gęstym splocie, zapewniając maluchowi świeżość i komfort w każdej sytuacji. Idealnie sprawdzają się podczas karmienia, leżakowania, odbijania czy też wycierania. Chronią przed słońcem i nie podrażniają skóry malucha.
Pieluszki dodatkowo zostały zaopatrzone o nową formułę Silver Plus Protection, która wykorzystuje jony srebra. Dzięki formie nanocząsteczek, srebro nie jest widoczne dla oka i jest niewyczuwalne w dotyku. Ma natomiast wiele pożądanych właściwości. Wzmacnia antybakteryjne i antygrzybiczne właściwości bambusa. Pieluszka samosterylizuje się, neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki jonom srebra wpływa także korzystnie na skórę dziecka, regularny kontakt z materiałami je zawierającymi powoduje poprawę stanu zdrowia skóry oraz łagodzi zmiany zapalne.
Pieluszki bambusowe są wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku. Przeznaczone są dla delikatnej skóry noworodka, a także starszego dziecka.
Dlaczego pieluszka z muślinu bambusowego od Samiboo:
- właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyodorowe,
- chłoną wodę do 60% lepiej niż zwykła bawełniana pieluszka,
- nie uczulają, są bezpieczne dla delikatnej skóry noworodka oraz starszego dziecka, także jeśli ma ono problemy z nadwrażliwą skórą,
- mają właściwości termoregulacyjne - w letnie dni dają poczucie świeżości i delikatnego chłodu, a w chłodne otulają ciepłem,
- pochłaniają promienie UV.
Skład: muślin bambusowy 100% z jonami srebra
Wymiary: pieluszka 50 cm x 50 cm
Użytkowanie:
- prać w pralce w 30 stopniach
- nie prać ręcznie
- wirowanie 800 obrotów
Certyfikaty: Oeko-tex standard 100
Opakowanie zawiera dwie pieluszki o wymiarach 50x50 cm
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)


84,90 zł
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.