do kasy suma: 0,00 zł

🖤BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA🖤

⚠️Sprawdź zakładkę wyprzedaż i skorzystaj z okazji⚠️

Żel na ząbkowanie BIO 20ml 0+, Natinaturali

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość - + szt.
Ulubione

Opis

Naturalny żel na ząbkowanie marki Natinaturali.

Bio żel na ząbkowanie dla niemowląt o działaniu kojącym do stosowania w okresie ząbkowania lub w przypadku problemów z zaczerwieniem dziąseł u dzieci. Żel nie posiada żadnych składników petrochemicznych i szkodzących delikatnym dziąsłom dzieci. Użycie rumianku, malwy oraz soku z aloesu daję oczekiwaną przez dziecko ulgę. Żel jest całkowicie bezpieczny dla dziecka, nawet gdy zostanie połknięty.

Produkt wzbogacony o cenne substancje:

  • sok z aloesu - cenny składnik aktywny pochodzenia naturalnego - bogaty w polisacharydy, który zapewnia nawilżenie i ochronę jamy ustnej
  • gliceryna - znany humektant pochodzenia naturalnego, o właściwościach zmiękczających skórę
  • organiczna woda rumiankowa - pochodząca z upraw ekologicznych, cenna ze względu na działanie kojące i uspokajające
  • organiczna woda z malwy - pochodząca z upraw ekologicznych, znana ze swoich cennych właściwości kojących
  • woda aktywna z oczaru wirginijskiego - pochodząca z upraw ekologicznych działa obkurczająco i uspokajająco

Właściwości produktu:

  • nie zawiera SLS i SLES, fenoksyetanolu
  • 100% składników pochodzenia naturalnego
  • wyciągi roślinne nie pochodzą z roślin modyfikowanych genetycznie GMO
  • testowany dermatologicznie i pod nadzorem pediatrów
  • nie testowany na zwierzętach
  • posiada certyfikat Bios Cosmetics , który oznacza, iż kosmetyk zawiera składniki pochodzenia ekologicznego i nie zawiera składników wątpliwego pochodzenia oraz nie zawiera składników zakazanych: alergentów, substancji drażniących lub szkodliwych dla zdrowia
  • wyprodukowany we Włoszech

Parametry techniczne:

  • wiek: 0m+
  • pojemność [ml]: 20
  • wymiary produktu [cm]: 2.5 x 12 x 2.5

Sposób użycia: Stosować w przypadku podrażnionych dziąseł i w okresie ząbkowania. Aplikować na czysty palec, następnie delikatnie masować dziąsła dziecka.

INCI: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Xanthan Gum, Chamomilla Recutita Flower Water, Malva Sylvestris Leaf Water, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Lactic Acid, Citric Acid, Ammonium Glycyrrhizate, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid.

Bezpieczeństwo

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium