🖤BŁYSKAWICZNA WYSYŁKA🖤
⚠️Sprawdź zakładkę wyprzedaż i skorzystaj z okazji⚠️
0
Opis
Doskonałe oczyszczenie i pielęgnacja cery tłustej, trądzikowej, mieszanej, ze skłonnością do wyprysków w formie pianki o hydrofilowym działaniu!
Skład został stworzony w oparciu o wiedzę z zakresu zielarstwa i kosmetologii, tak, aby połączyć skuteczne działanie roślin, z odpowiednimi środkami powierzchniowo czynnymi. W ten sposób powstała specjalistyczna pianka, która oczyści skórę, bez podrażniania jej czy wysuszenia. Nadaje się do pielęgnacji porannej oraz jako drugi etap wieczornego demakijażu i oczyszczania.
Pianka ma naturalny, bardzo mocno ziołowy zapach.
Dla kogo: polecana do skóry tłustej, mieszanej, ze skłonnością do wyprysków. Do mycia twarzy, pleców i dekoltu.
W składzie:
- sok z aloesu – wykazujący działanie nawilżające i łagodzące
- hydrolat z neroli – o działaniu ściągającym i regulującym sebum
- olejek z drzewa herbacianego – wykazuje działanie bakteriobójcze i przeciwzapalne
- niacinamide, czyli witamina PP - ceniona za to, że normalizuje pracę gruczołów łojowych, więc ogranicza wydzielanie sebum. Działa antybakteryjnie, więc zapobiega powstawaniu nowych wykwitów na skórze
- tlenek cynku – ceniony za łagodzenie stanów zapalnych
- panthenol i allantoina – wykazujące działanie łagodzące.
INCI: Aqua, Polyglyceryl-4 Caprate, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Panthenol, Citrus Aurantium Amara Flower Water, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Niacinamide, Zinc Oxide, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Limonene* *składnik olejku eterycznego
Sposób użycia: przed użyciem wstrząsnąć. Nałożyć 1-2 porcje pianki na wilgotną skórę twarzy/pleców/dekoltu, wmasować, spłukać ciepłą wodą. Nie wprowadzać do oczu. Pianka jest bardzo wydajna. Stosować rano i wieczorem, według potrzeb.
Alergicy: przed pierwszym użyciem należy wykonać test na skórze, aby wykluczyć alergię na jakikolwiek jego składnik. W przypadku wystąpienia podrażnienia lub uczulenia, przerwać stosowanie. Nie stosować w przypadku alergii na któryś składnik.
Pojemność: 150 ml.
Według aktualnej wiedzy, wszystkie składniki produktu są bezpieczne do stosowania podczas ciąży.
Produkt naturalny. Mogą występować różnice w zapachu, kolorze lub gęstości w zależności od partii. Zmiany związane są z surowcami aktywnymi użytymi w produkcie. Nie wystawiać na działanie mocnego światła ani wysokiej temperatury.
Zgodnie z obowiązującym prawem nie testowany na zwierzętach.
Produkt polski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.