do kasy suma: 0,00 zł

🤍 Zajrzyj do kategorii WYPRZEDAŻ i PROMOCJE i skorzystaj z obniżonych cen 🤍

Nauka angielskiego

Naukę języka obcego powinno zacząć się jak najwcześniej. Im mniejsze dziecko, tym łatwiej będzie przyswajać słowa w dwóch, lub więcej, wersjach językowych. Ucząc się jednocześnie zasobów oraz możliwości mowy odmiennego pochodzenia, dziecko przyjemniej i prościej zdobędzie wiedzę, zapozna się ze słownictwem, gramatyką oraz stylistyką danego języka. Warto zadbać o rozwój dziecka w różnych aspektach, gwarantując mu warunki do wczesnego rozpoczęcia nauki języka obcego. Będzie miało wówczas większe szanse na korzystanie z niego w sposób naturalny i biegły. Nasz sklep ma przyjemność zaprezentować Państwu rewelacyjne karty do nauki angielskiego.

Pierwsze 100 słów po angielsku

Zastanawiając się nad prawidłowym rozpoczęciem nauki języka angielskiego dla dzieci do lat 2, warto postawić na specjalnie skomponowane rozwiązania, dostarczające maluchowi starannie dobrany zasób wiedzy, odpowiadający jego fazie rozwojowej i możliwościom percepcyjnym. Tak przygotowany jest zestaw “Moje pierwsze 100 angielskich słów”’. Książeczka podzielona jest na wygodne w przeglądaniu i przyswajaniu bloki tematyczne, takie jak: otoczenie, dom, rodzina, kształty, zwierzęta, warzywa, owoce, części ciała, kolory oraz pierwsze liczby. Jest to precyzyjnie przygotowany zbiór słownictwa, pozwalający każdemu dziecku poznać podstawy niezbędne do rozpoczęcia nauki języka angielskiego w wesoły i przyjemny sposób. Karty obrazkowe to najlepsza forma nauki przez zabawę, szczególnie dla najmłodszych.

Różnorodny zakres tematyczny przygotowany specjalnie dla maluszków

W ofercie naszego sklepu dostępne są karty dla dzieci od drugiego roku życia, w których wraz z Kapitanem Nauką uczą się nowych wyrazów i zwrotów z konkretnych kategorii. Każdy zestaw składa się z kart do nauki oraz podręcznika dla rodziców lub opiekunów. Książka pomocnicza zawiera garść inspiracji, wskazówki i wytyczne, jak prawidłowo przekazywać dziecku wiedzę. Właściwe rozpoczęcie nauki ze strony opiekunów dziecka jest niezwykle ważne, szczególnie w przypadku języków obcych. Warto więc wybrać zestaw do nauki zaopatrzony w niezbędne informacje, również dla osób przekazujących wiedzę. Karty obrazkowe do angielskiego z linii Kapitana Nauki obejmują konkretne obszary - kolory, kształty i figury, części ciała, owoce i warzywa, pierwsze słowa, zima oraz zwierzęta. Nauka poprzez zabawę, kolorowe obrazy i grafiki to najlepszy sposób na szybkie, łatwe i przyjemne poznawanie nowych słów.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego już od najmłodszych lat?

Dziecięcy umysł o wiele łatwiej i skuteczniej przyswoi wiedzę pochodzącą z języka obcego. Słownictwo poznawane niemal równolegle z ojczystym trwale zapadnie w pamięci dziecka. Nasze karty do nauki angielskiego pomogą Państwa pociechom w sprawnej, przyjemnej i zabawnej wersji tego procesu edukacyjnego, dostosowanego idealnie do wymagań i możliwości dzieci. Język angielski obecnie jest jednym z najczęściej używanych na świecie. Jego uniwersalność sprawia, że w wielu krajach jest uważany za drugi język urzędowy. Podaruj możliwość nauczenia się tego potrzebnego języka swoim dzieciom w najłatwiejszy i skuteczny sposób. Nasze karty obrazkowe pozwalają na pobudzenie ciekawości oraz chęci nauki podstawowych słów, które każde dziecko zacznie chętnie powtarzać, a tym samym trwale je zapamięta. Zachęcamy do wybrania kart do nauki języka angielskiego, aby zadbać o prawidłowy rozwój i możliwości swojej pociechy.

Zobacz więcej: Książeczki kontrastowe dla niemowląt | Książki z odkrywaniem słów dla dzieci | Książki dla dzieci | Książki z zagadkami dla dzieci | Książki angielskiego dla dzieci | Księgi pamiątkowe i albumy dla dzieci | Poradniki dla Rodziców | Książki dla Mamy | Kartki okolicznościowe dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium